Wpis z mikrobloga

Przyszedł czas na #pokazforme, jeszcze idealna nie jest, ale liczę że będzie :D
Od dłuższego czasu chciałam zacząć ćwiczyć i bardziej zadbać o swoją kondycję, ale zawsze znajdowała się jakaś wymówka. W końcu dojrzałam i wzięłam się za siebie. Ćwiczę od ponad 4 miesięcy nieprzerwanie co 2 dzień. Nigdy wcześniej tyle nie ćwiczyłam, mój życiowy rekord :D Zaczęłam od kilku minut treningu - kardio i przysiady, powoli zwiększając ilość ćwiczeń i długość treningu. Teraz schodzi mi troszkę ponad godzinę, ćwiczę kardio, tabatę, pompki i ćwiczenia na brzuch i nogi. Wszystko w domu, nie mam czasu na siłkę.
Pilnuję diety, staram się nie przekraczać 1500kcal, zrezygnowałam z cukru - to był głównie mój problem, bo słodycze pochłaniałam w hurtowych ilościach. Teraz mogę bez nich żyć, ale początki były ciężkie. Żarcia z mc'a i innych takich nie jadłam, największą słabość mam tylko do pizzy :)

Mój progres w liczbach: wzrost 172cm,
początek: 67kg teraz: 58,5kg
obwód uda: 59cm 52cm
obwód bioder: 99cm 89cm
obwód brzucha: 84cm 73cm

Zdecydowanie lepiej się czuję, lepiej wyglądam, może nawet nie na swój wiek, mam więcej siły i energii. Same plusy. Wchodzę we wszystkie ciuchy z przed ciąży, z tym że nawet teraz lepiej w nich wyglądam :)

Wołam @fortheworld, pomogłeś, wspierałeś i mimo początkowej niechęci do ćwiczeń i braku wiary w cuda, motywowałeś i nie odpuściłeś, dzięki :)

Mam nadzieję, że moją zmianą zmotywuję choć jedną osobę do zadbania o swoją sylwetkę, bo mimo trudów z tym związanych to naprawdę warto poświecić trochę czasu i energii.

#fortheworldtrenuje #metamorfoza
Pobierz kulu - Przyszedł czas na #pokazforme, jeszcze idealna nie jest, ale liczę że będzie :...
źródło: comment_3xmTwuztQ6qRfrwwxhv4VA58mvoBwKyE.jpg
  • 75