Wpis z mikrobloga

Witam, dzisiaj nie tylko tag #jokker (czyli taki zbiór tagów #podrywajzwykopem #stulejacontent #tfwnogf #przegryw ) , ale również wyjątkowo dorzucam tag #tfwnobf - dlaczego? Bo dotyczy to tak samo kobiet.

Jak każdy z Was facetów wie, najlepsze sytuacje na podryw to spontaniczne podejście na ulicy, w galerii, na przystanku, czy w mcdonaldzie. Rozmowa w cztery oczy, więc sytuacja idealna, w przecieństwie do podrywu w klubach/dyskotekach czy nie daj Boże na tinderze (ale to dla cipeuszy, a o takich nie mówimy).

Tylko co jest w tym najważniejsze? Czy treść rozmowy? Nie. Czy jakiś dobry tekst wyuczony wcześniej w domu? Tym bardziej nie. Słowa nie mają znaczenia. To czy zagadasz o autobus, czy o pogodę czy o zakupy w sklepie czy inne głupoty - jest bez znaczenia. W każdej z tych sytuacji możesz ją tak zainteresować sobą, że rozmowa będzie świetna i na pewno będzie chciała Ci dać ten numer telefonu.

Czyli co jest najważniejsze? Mowa ciała, zachowanie, dbanie o wygląd czyli ubranie/fryzura/buty, pewność siebie, postawa ciała, Twój wzrok, czyli po prostu to czy jesteś zajebiście pewnym siebie męskim facetem, czy nieśmiałym zestresowanym przestraszonym cipeuszem.
W skrócie - najważniejsze jest pierwsze wrażenie.

Dla Ciebie filmik: https://youtu.be/mEDstoIIvCU

Filmik dla pań na ten sam temat: https://youtu.be/Wde1lvb9k0Y (aczkolwiek polecam również facetom)
Jokker - Witam, dzisiaj nie tylko tag #jokker (czyli taki zbiór tagów #podrywajzwykop...

źródło: comment_sZd8h1gwBPNlKRKVMM75dBOuU1Y6XVtY.jpg

Pobierz
  • 34
A jeśli chcesz kogoś poznać to ulica, sklepy itd to nie zbyt dobre miejsca.


@Djkudlaty: Każdą kobietę z którymi byłem w związkach przez ostatnie 8 lat poznałem właśnie w takich miejscach.
Gdzie niby są lepsze miejsca? Wiadomo - internet odpada, to co dyskoteki?
podejście do kobiety przyprawia mnie o szybkie bicie serca, pojawienie się białych plamek przed oczami a Ty mi mówisz, że jeszcze muszę mieć odpowiednią mowę ciała...


@alh3: Skoro masz takie dziwne objawy to logiczne że nie powinieneś podchodzić do kobiet. Moje porady Ci nie pomogą w takim razie.
czyli wracamy znów do punktu pierwszego.


@Zakopianczyk: Tyle że brzydki facet może być atrakcyjny jak zadba o ubranie, buty, fryzurę i kolejny raz to napiszę - atrakcyjną mowę ciała i tym wszystkim może przyciągać kobiety.
A kobiety mają gorzej - jak jest brzydka, to nic jej nie pomoże, bo faceci patrzą wyłącznie na wygląd.
Pozostała reszta to #niebieskiepaski 2/10 i nieśmiali 5/10 wzwyż


@alh3: Nieśmiałość - tak, zgodzę się, to blokada.
Ale nie pisz że chłopak 2/10 nie może znaleźć dziewczyny - oczywiście że może, tylko niech nie ma wymagań z kosmosu - niech poszuka takich 3-4/10 i bez problemu ją sobą zainteresuje (przy spełnieniu warunków o których pisałem wyżej - pewność siebie, ciuchy, zachowanie).
@Jokker najłatwiej? Znajomi znajomych = wspólne imprezy.

Imprezy, szkoła, uczelnia, praca, kółka zainteresowań. Mam tak wymieniać bez końca? Poznawaj znajomych a nie myśl o tym żeby tylko coś wyrwać. W tym jest problem tych #!$%@?. Im nie zależy na nowych znajomościach a na tym że wierzą w to że posiadanie partnerki życiowej zmieni ich życie


Tyle że brzydki facet może być atrakcyjny jak zadba o ubranie, buty, fryzurę i kolejny raz to
@Djkudlaty: Zgadzam się, trzeba mieć znajomych, dużo. Brać udział w wycieczkach, kółkach zainteresowań no zawsze się trafi okazja jak nie na pogadanie z jakąś dziewczyną to na nowych znajomych ale jak zainteresowanie to gry komputerowe, mirko to tak wychodzi.
podejście do kobiety przyprawia mnie o szybkie bicie serca, pojawienie się białych plamek przed oczami a Ty mi mówisz, że jeszcze muszę mieć odpowiednią mowę ciała...


@alh3 Musisz koniecznie pozbyć się tej nieśmiałości i tego stresu. Podejście i naturalna rozmowa na neutralnym gruncie (pogoda, opóźniony pociąg, kolejka do kasy, cokolwiek) to dopiero pierwszy krok aby poznać jakąś dziewczynę a do podrywania daleka droga. Uwierz, że taka rozmowa bardzo często jest pozytywnie odbierana,
Dla mnie to oba te podejścia są durne bo dla mnie zagadywanie obcych jest głupie ale tak samo chodzenie na roksę.


@Asterling Ja też jestem przeciwnikiem korzystania z usług prostytutek! Tylko gdzieś tą dziewczynę i znajomych trzeba poznać. Sami do piwnicy nie zapukają.

nie trolluje. Nie znam, nie zagaduje


@wyjde_z_przegrywu Twoja sprawa. Ja od kiedy zacząłem zagadywać i poznawać nowe osoby dobrze na tym wychodze.