Wpis z mikrobloga

Witam, dzisiaj nie tylko tag #jokker (czyli taki zbiór tagów #podrywajzwykopem #stulejacontent #tfwnogf #przegryw ) , ale również wyjątkowo dorzucam tag #tfwnobf - dlaczego? Bo dotyczy to tak samo kobiet.

Jak każdy z Was facetów wie, najlepsze sytuacje na podryw to spontaniczne podejście na ulicy, w galerii, na przystanku, czy w mcdonaldzie. Rozmowa w cztery oczy, więc sytuacja idealna, w przecieństwie do podrywu w klubach/dyskotekach czy nie daj Boże na tinderze (ale to dla cipeuszy, a o takich nie mówimy).

Tylko co jest w tym najważniejsze? Czy treść rozmowy? Nie. Czy jakiś dobry tekst wyuczony wcześniej w domu? Tym bardziej nie. Słowa nie mają znaczenia. To czy zagadasz o autobus, czy o pogodę czy o zakupy w sklepie czy inne głupoty - jest bez znaczenia. W każdej z tych sytuacji możesz ją tak zainteresować sobą, że rozmowa będzie świetna i na pewno będzie chciała Ci dać ten numer telefonu.

Czyli co jest najważniejsze? Mowa ciała, zachowanie, dbanie o wygląd czyli ubranie/fryzura/buty, pewność siebie, postawa ciała, Twój wzrok, czyli po prostu to czy jesteś zajebiście pewnym siebie męskim facetem, czy nieśmiałym zestresowanym przestraszonym cipeuszem.
W skrócie - najważniejsze jest pierwsze wrażenie.

Dla Ciebie filmik: https://youtu.be/mEDstoIIvCU

Filmik dla pań na ten sam temat: https://youtu.be/Wde1lvb9k0Y (aczkolwiek polecam również facetom)
Jokker - Witam, dzisiaj nie tylko tag #jokker (czyli taki zbiór tagów #podrywajzwykop...

źródło: comment_sZd8h1gwBPNlKRKVMM75dBOuU1Y6XVtY.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
wspolczuje, ze robisz z siebie szmate bez godnosci


@wyjde_z_przegrywu Szmata bez godności musi płacić za seks jakiejś desperatce, która ciągnęła obrzydliwemu Januszowi za hajs. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lepiej w internecie albo wśród znajomych.


@Asterling Można poznać osoby na ulicy i mogą być Twoimi znajomymi. Koleżanki koleżanek też mają cycki i są fajne. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Jokker w większości przypadków ma racje, albo jest bardzo blisko niej. I daje dobre rady dla piwniczaków, którzy chcą coś ze sobą zrobić


@progresss: Dzięki. I dzięki również za wartościowy wpis, mądrze piszesz.
  • Odpowiedz
@Jokker: inteligencja ma znaczenie? jak ją rozwinąć, by po zagadaniu fajnie cisnąć rozmowę, ripostować szybko, rozwijać temat. Chodzi mi o jakieś ćwiczenia, czy zostaje sama praktyka, czasem mam problem z pustostanem, czyli nie wiem co powiedzieć jak już zagadałem i dostałem odpowiedź, od czego to zależy. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Tofinen: Ja Ci opowiem na swoim przykładzie - mnie wyłącznie pomogła sama praktyka. Lata praktyki. Wszelkie próby ćwiczeń w domu niczego by mnie nie nauczyły. Ale to pewnie kwestia indywidualna.
  • Odpowiedz
@Jokker: Opowiedz o tych latach praktyki, jak zaczynałeś. Jak wyglądały początkowe rozmowy? Jak wychodziłes z ciszy, która się nagle pojawiała? Co robić po temacie wygadanym do końca? Na jakim etapie jesteś? hmm w sumie patrze na rozmowy z kobietami jak na jakiś algorytm.
  • Odpowiedz