Wpis z mikrobloga

Witam, dzisiaj nie tylko tag #jokker (czyli taki zbiór tagów #podrywajzwykopem #stulejacontent #tfwnogf #przegryw ) , ale również wyjątkowo dorzucam tag #tfwnobf - dlaczego? Bo dotyczy to tak samo kobiet.

Jak każdy z Was facetów wie, najlepsze sytuacje na podryw to spontaniczne podejście na ulicy, w galerii, na przystanku, czy w mcdonaldzie. Rozmowa w cztery oczy, więc sytuacja idealna, w przecieństwie do podrywu w klubach/dyskotekach czy nie daj Boże na tinderze (ale to dla cipeuszy, a o takich nie mówimy).

Tylko co jest w tym najważniejsze? Czy treść rozmowy? Nie. Czy jakiś dobry tekst wyuczony wcześniej w domu? Tym bardziej nie. Słowa nie mają znaczenia. To czy zagadasz o autobus, czy o pogodę czy o zakupy w sklepie czy inne głupoty - jest bez znaczenia. W każdej z tych sytuacji możesz ją tak zainteresować sobą, że rozmowa będzie świetna i na pewno będzie chciała Ci dać ten numer telefonu.

Czyli co jest najważniejsze? Mowa ciała, zachowanie, dbanie o wygląd czyli ubranie/fryzura/buty, pewność siebie, postawa ciała, Twój wzrok, czyli po prostu to czy jesteś zajebiście pewnym siebie męskim facetem, czy nieśmiałym zestresowanym przestraszonym cipeuszem.
W skrócie - najważniejsze jest pierwsze wrażenie.

Dla Ciebie filmik: https://youtu.be/mEDstoIIvCU

Filmik dla pań na ten sam temat: https://youtu.be/Wde1lvb9k0Y (aczkolwiek polecam również facetom)
Jokker - Witam, dzisiaj nie tylko tag #jokker (czyli taki zbiór tagów #podrywajzwykop...

źródło: comment_sZd8h1gwBPNlKRKVMM75dBOuU1Y6XVtY.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A jeśli chcesz kogoś poznać to ulica, sklepy itd to nie zbyt dobre miejsca.


@Djkudlaty: Każdą kobietę z którymi byłem w związkach przez ostatnie 8 lat poznałem właśnie w takich miejscach.
Gdzie niby są lepsze miejsca? Wiadomo - internet odpada, to co dyskoteki?
  • Odpowiedz
podejście do kobiety przyprawia mnie o szybkie bicie serca, pojawienie się białych plamek przed oczami a Ty mi mówisz, że jeszcze muszę mieć odpowiednią mowę ciała...


@alh3: Skoro masz takie dziwne objawy to logiczne że nie powinieneś podchodzić do kobiet. Moje porady Ci nie pomogą w takim razie.
  • Odpowiedz
czyli wracamy znów do punktu pierwszego.


@Zakopianczyk: Tyle że brzydki facet może być atrakcyjny jak zadba o ubranie, buty, fryzurę i kolejny raz to napiszę - atrakcyjną mowę ciała i tym wszystkim może przyciągać kobiety.
A kobiety mają gorzej - jak jest brzydka, to nic jej nie pomoże, bo faceci patrzą wyłącznie na wygląd.
  • Odpowiedz
Pozostała reszta to #niebieskiepaski 2/10 i nieśmiali 5/10 wzwyż


@alh3: Nieśmiałość - tak, zgodzę się, to blokada.
Ale nie pisz że chłopak 2/10 nie może znaleźć dziewczyny - oczywiście że może, tylko niech nie ma wymagań z kosmosu - niech poszuka takich 3-4/10 i bez problemu ją sobą zainteresuje (przy spełnieniu warunków o których pisałem wyżej - pewność siebie, ciuchy, zachowanie).
  • Odpowiedz
@Jokker najłatwiej? Znajomi znajomych = wspólne imprezy.

Imprezy, szkoła, uczelnia, praca, kółka zainteresowań. Mam tak wymieniać bez końca? Poznawaj znajomych a nie myśl o tym żeby tylko coś wyrwać. W tym jest problem tych s--------n. Im nie zależy na nowych znajomościach a na tym że wierzą w to że posiadanie partnerki życiowej zmieni ich życie


Tyle że brzydki facet może być atrakcyjny jak zadba o ubranie, buty, fryzurę i kolejny raz to napiszę - atrakcyjną mowę ciała i tym wszystkim może przyciągać kobiety. A kobiety mają gorzej - jak jest brzydka, to nic jej nie pomoże, bo faceci patrzą wyłącznie na
  • Odpowiedz
@Djkudlaty: Zgadzam się, trzeba mieć znajomych, dużo. Brać udział w wycieczkach, kółkach zainteresowań no zawsze się trafi okazja jak nie na pogadanie z jakąś dziewczyną to na nowych znajomych ale jak zainteresowanie to gry komputerowe, mirko to tak wychodzi.
  • Odpowiedz
podejście do kobiety przyprawia mnie o szybkie bicie serca, pojawienie się białych plamek przed oczami a Ty mi mówisz, że jeszcze muszę mieć odpowiednią mowę ciała...


@alh3 Musisz koniecznie pozbyć się tej nieśmiałości i tego stresu. Podejście i naturalna rozmowa na neutralnym gruncie (pogoda, opóźniony pociąg, kolejka do kasy, cokolwiek) to dopiero pierwszy krok aby poznać jakąś dziewczynę a do podrywania daleka droga. Uwierz, że taka rozmowa bardzo często jest pozytywnie odbierana, ale pod warunkiem, że jesteś uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony i kulturalny*.

*Z tą kulturą bywa różnie, znam osoby, które są bajecznie pewne siebie i wręcz chamskie do atrakcyjnych dziewczyn. Wbrew pozorom nie dostają po ryju, tylko wychodzą na seksownych łobuzów. Teksty: "Eee, pulpecie! Dzwonie do pudliszek bo s----------ś ze słoika" i inne, dużo gorsze to codzienność. Ale to wyższa szkoła jazdy i często jest to skuteczne tylko na karyny, od normalnej można zarobić w dziub i ODRADZAM takie podejście.
  • Odpowiedz
Dla mnie to oba te podejścia są durne bo dla mnie zagadywanie obcych jest głupie ale tak samo chodzenie na roksę.


@Asterling Ja też jestem przeciwnikiem korzystania z usług prostytutek! Tylko gdzieś tą dziewczynę i znajomych trzeba poznać. Sami do piwnicy nie zapukają.

nie trolluje. Nie znam, nie zagaduje


@wyjde_z_przegrywu Twoja sprawa. Ja od kiedy zacząłem zagadywać i poznawać nowe osoby dobrze na tym wychodze.
  • Odpowiedz