Wpis z mikrobloga

Mirki, pewnie często spotykany problem. Ktoś w #pracbaza podkrada mi mleko. Mamy lodówkę w kuchni, często przynoszę sobie kilka butelek i wypijam jedną dziennie (płatki + białko). W kuchni jest też ekspres i sporo osób przychodzi na kawę. Niejednokrotnie spotkałem się z sytuacją, że zostawiłem zaplombowaną butelkę (wieczko pod zakrętką - mleko z biedry) podpisaną na zakrętce "krl prywatne". I pomimo takich "zabezpieczeń" potrafiłem w kolejny dzień wyjąć butelkę z 2/3 zawartości.
Dawno temu po malowaniu ścian został mi grunt akrylowy, wygląda jak mleko. Pytanie do mirki into #medycyna co się może stać jak to ktoś wypije? Pytanie do mirki into #prawo co się może stać jak ktoś się zatruje moim, podpisanym jako prywatny gruntem z butelki po mleku?
#janusze #zlodzieje
  • 179
@piwuch Napisz na butelce zawiera środek na przeczyszczenie. Jak dalej będą podbierać to faktycznie dodaj środek na przeczyszczenie. Nie Twoja wina jeżeli ktoś mimo ostrzeżeń wypije.
@piwuch: znzjac prawo polskie to umyślne spowodowanie uszczerbku na zdrowiu i ci dojebia, sam bym doejbał bo co innego podkradanie mleczka (czego eni neguje, bo to ujowe jest) a co innego kogoś otrucie, jebnij się w łeb. ale jesli bardzo chcesz to środek na przeczyszczenie, wymiotny zawsze dawał radę w takich sytuacjach.
@piwuch: A może tak olejek rycynowy i coś ostrego? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież to będzie #!$%@? majstersztyk jak ich przyciśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piwuch

@kufelmleka: @Iudex: @zwierzakowa: @dolOfWK6KN: @Figa-z-makiym: @Papik: @Piotru: @MojaPuffa:

Dzięki za odpowiedzi, nie spodziewałem się tak dużego odzewu. Nie wiem czy kogoś nie pominąłem.

Wybieram środek przeczyszczający. Rezultaty opiszę za jakiś czas w osobnym wpisie. Zawołam plusujących ten komentarz.

PS nadal nie uzyskałem odpowiedzi: jakie efekty zdrowotne może wywołać 50 ml emulsji gruntującej.

Wypij to będziesz wiedział. Pytasz jakby tutaj ludzie pili codziennie emulsje
@piwuch: bylem w aptece ale nic nie kupilem, Pani powiedziala ze czasy jakiegos tam syropu co bylby skuteczny juz sie skonczyly, ma jakis jeden ale on tylko klientowi poprawi metabolizm, a reszta jest ziolowa wiec lipa, widze ze dosc pare osob podalo tu rozne specyfiki wiec trzeba bedzie udac sie po cos konkretnego.
@piwuch: Grunt to klej, taki jak do papieru. Nie jest toksyczny ale nie jestem pewien czy nie zaschnie trwale uszkadzając przewód pokarmowy. W takim przypadku śmierć poszkodowanego/ej byłaby twoim najmniejszym zmartwieniem, w przypadku przeżycia zeżrą cię procesy odszkodowawcze. Daj lepiej bakterie mlekowe, takie przeciw sraczce albo coś w drugą stronę.