Wpis z mikrobloga

@Lavie: no z tym ostatnim to bym sie akurat nie zgodzil. Mezczyzni teraz sa slabsi psychicznie od bab, nosza obcisle kalesonki i torebeczki na ramie. Jak nie wiesz o czym mowie to zapraszam na spacer po Placu Zbawiciela.

Jak wpadna tu skrajni muzulmanie to mawet nie beda musieli z nimi walczyc. Wystarczy ze glosniej krzykna i poumieraja na zawal.

A na mirko lament ze jestem stulejarzem i zadna mnie nie takiego
Ale do czego to jest zarzut? Że w dobie cyfryzacji nie musisz uczyć się obsługiwać wiertarki, bo jak przyjdzie dzień w którym będziesz musiał jej użyć to poprostu włączysz jeden z tysięcy dostępnych filmów na temat obsługi wiertarki i będziesz już umiał?


@Lavie: prawie jak matrix (ʘʘ) ej, jutub, zaplouduj mi kurs obsługi wiertarki/zmywarki/śmigłowca ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Pieskor: Noszą torebeczki i obcisłe spodnie tylko i wyłącznie z jednego powodu - taka jest moda i to się podoba dziewczynom. Część z nich jest może jakaś zniewieściała, ale naprawde większośc tak robi tylko i wyłącznie ze względu na przypodobanie się płci przeciwnej. Za 10 lat zmieni się znowu moda i już tak nie będą chodzić. Inna rzecz,że dawniej po prostu nie było takich ubrań dostępnych to jak mieli w nich