Wpis z mikrobloga

Wow, w nawiązaniu do wieczornego wpisu na temat nieuczciwych rekruterów, wygląda na to, że obie agencje rekruterskie gruntownie przemyślały sytuację, i złożyły mi propozycję nie do odrzucenia. Zobaczcie zrzut wiadomości.

#nieprogramowanie #programowanie #programista15k #java #ecommerce #pracazdalna #pracbaza #rekrutacja #webdev #szwajcaria (sorry jeśli uznacie że któregoś tagu nadużyłem to mogę usunąć)

ps. gdyby sprawa miała ciągnąć się dłużej, to dodaję tag do zczarnolistowania #pozdrawiamaccenture


gdyby ktoś chciał podlajkować / udostępnić / skomentować oryginalny wpis na #linkedin to zapraszam: http://bit.ly/2u6Hqt7
Pobierz ppawel - Wow, w nawiązaniu do wieczornego wpisu na temat nieuczciwych rekruterów, wyg...
źródło: comment_rPlJN1RsFtAHuSdxTTK4PCH5yY5X7RPU.jpg
  • 20
@ppawel: dobra robota, pacyfikować ten rak IT jakim jest accenture. U mnie wykazali się tym, ze ściągneli do zespolu typa, który nie dotykal nigdy wiodącej technologii, w której pracujemy. Nie wspomnę o kolejnym 'team leaderze' z Indii, który stwierdza, ze kod na poziomie mid'a to dla niego za trudne zadanie.
@ppawel: czyżby rekruterzy czy accenture zachowywało się dziwnie ? Mnie bawi jak ktoś na fb na grupie adminów pyta o tą firmę, a jedyne komentarze to pw bo za publiczne opinie prawnikami straszą. Oczywiście cytuje wypowiedz z fb to nie moje słowa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@ppawel: O, dobry motyw. Moja obecna firma w której pracuję do poniedziałku zapowiedziała, że nie wypłaci mi ekwiwalentu za urlop w terminie i jak mi się nie podoba to "mogę ich pozwać", ale w sumie takie rozwiązanie będzie ciekawsze ;)