Wpis z mikrobloga

@Wujek_Fester: A czyli anegdotycznie chciałeś "wygrać" dyskusję, na zasadzie "a u mnie to..." oczywiście my jak to tępe owieczki uwierzylibyśmy randomowi z neta.
J---ć statystyki czy rankingi w których Polskie uczelnie wypadają delikatnie mówiąc C-----O.
  • Odpowiedz
Ale co w tym rakowego? Ktoś zrobił inżyniera, rodzina widać zgrana i nie ma kompleksów olabogacoludziepowiedzom i zrobili sobie koszulki aby to uczcić wypadem na miasto.

Aspołeczny portal dla których interakcja z innymi w RL i ich zachowania które są inne niż na wykopie są nie do pomyślenia. Portal na którym plusy zbierają osoby które :"tyrają normików" i śmieją się z z nich.

Osobiście nie założył bym takiej koszulki bo nie mój styl, ale jak bym zobaczył tą rodzinkę na mieście to bym się uśmiechnął. I jeszcze komentarze z największą liczbą plusów pokroju

Swoją
  • Odpowiedz
@loczyn: Postowałem wystarczająco dużo na mirko pod #inzynieria jak również pod znaleziskami dotyczącymi tych tematów, poszukaj zanim się wypowiesz. Statystyki są g---o warte bo w Polsce pracuje się w gównoprojektach przez pierwsze lata aby odbić wyżej.

Jeden z Mirków pracuje przy zawieszeniach dla aut sportowych niedaleko mnie, inny mając na koncie trochę patentów robił mechanizmy dla koparek, inny projektował karoserię dla supersamochodów (niestety nie pamiętam nicka ani marki).
Wujek_Fester - @loczyn: Postowałem wystarczająco dużo na mirko pod #inzynieria jak ró...

źródło: comment_yzpxJfN0QNAf0klO15r84uwPfwWyktI3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@atestowanie2: A od kiedy stopień studiów implikuje wiek? Ja mam narzeczoną i stopień inżyniera, rocznikowo powinienen być już jakiś czas po magistrze, ale raz, że zdałem inżyniera późno bo miałem przerwę w studiowaniu (ze względów zdrowotnych), a dwa, że nie robiłem magistra bo mi do niczego nie potrzebny :)
  • Odpowiedz