Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy to tylko ja mam takie przemyślenia ale wydaje mi się ze te poznawanie (randkowanie) ludzi w sieci wprowadziło dużo złego do relacji miedzy ludzkich. Najbardziej irytuje mnie takie zjawisko jak "ghosting". Czyli po prostu ktoś zaczyna cie w jakimś momencie ignorować i już nigdy więcej się nie odzywa. Tak po prostu bez nawet zwykłego "#!$%@?". Jasne przy zwykłej gadce przez internet jest to dosyć powszechne natomiast najbardziej mnie to #!$%@? jak takie coś dzieje już po ustawionej randce w realu. Nie zrozumcie mnie źle nie każdy musi się każdemu podobać to jasne.

Osobiście sam staram się pisać po spotkaniu jeżeli czuje, że to nie to coś w stylu "dzięki za spotkanie, ale to nie to". Wydaje mi się, że wtedy jestem fair i też tak druga osoba wie na czym stoi. Takie urwanie kontaktu jest dla mnie strasznie #!$%@? i pokazuje brak szacunku do drugiego człowieka. Tak jak pisałem wyżej potrafię zrozumieć jeśli komuś się nie podobam (chociaż na fotach wyglądam tak samo jak w realu, bez retuszu także przynajmniej nie oszukuje czego często nie można powiedzieć o #rozowepaski), ale jakieś minimum szacunku by się przydało. Nie interesuje mnie dlaczego, po prostu wystarczy "to nie to" i tyle. To smutne w sumie, że niby dorosłych ludzi nie stać nawet na jedno zdanie.

To w sumie tyle chciałem się wyżalić.

#pepe #smutnazaba #podrywajzwykopem #tinder #badoo #oswiadczenie #niepopularnaopinia #pytanie #gorzkiezale #gownowpis #tfwnogf #randki #feels #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
zielonyklemens - Nie wiem czy to tylko ja mam takie przemyślenia ale wydaje mi się ze...

źródło: comment_aVA7BBLQlIndwGQGyTWrrIOKF3e3giU6.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@Middle-Earth: kurcze, mam dokładnie tak samo( ͡° ͜ʖ ͡°) Do końca chcę wytrzymać, zachować fason, choć kompletnie rozmowa się nie klei...Jednakże zawsze pierwszy wyciągam rękę, do drugiego spotkania, bo na pierwszym to wiadomo może być różnie niewiele od razu się dogaduje...Może być niedyspozycja dnia, lub jakiegoś rodzaju trema co wolno, czego nie wypada tak robić jak i mówić itd temat rzeka...
  • Odpowiedz
@zielonyklemens: najgorszy uczuć ever, niedawno pewna laska postąpiła tak ze mną ( ͡° ʖ̯ ͡°). Tylko ja jej nie poznałem w necie a w realu no i piszemy sobie, widzieliśmy się później jeszcze raz i nagle cisza aż do dziś.
  • Odpowiedz
@zielonyklemens teraz to nawet nie mają odwagi uciec z nieudanej randki po ludzku. Niedawno był tu wpis gościa, na randkę przyszło 40 kg więcej niż na zdjęciu. Zamiast normalnie powiedzieć że sorry laska ale nie gustuje w morswinach to koleś zrobił ucieczkę jak przed jakimś Sebixem z nożem xDDD
  • Odpowiedz