Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy to tylko ja mam takie przemyślenia ale wydaje mi się ze te poznawanie (randkowanie) ludzi w sieci wprowadziło dużo złego do relacji miedzy ludzkich. Najbardziej irytuje mnie takie zjawisko jak "ghosting". Czyli po prostu ktoś zaczyna cie w jakimś momencie ignorować i już nigdy więcej się nie odzywa. Tak po prostu bez nawet zwykłego "#!$%@?". Jasne przy zwykłej gadce przez internet jest to dosyć powszechne natomiast najbardziej mnie to #!$%@? jak takie coś dzieje już po ustawionej randce w realu. Nie zrozumcie mnie źle nie każdy musi się każdemu podobać to jasne.

Osobiście sam staram się pisać po spotkaniu jeżeli czuje, że to nie to coś w stylu "dzięki za spotkanie, ale to nie to". Wydaje mi się, że wtedy jestem fair i też tak druga osoba wie na czym stoi. Takie urwanie kontaktu jest dla mnie strasznie #!$%@? i pokazuje brak szacunku do drugiego człowieka. Tak jak pisałem wyżej potrafię zrozumieć jeśli komuś się nie podobam (chociaż na fotach wyglądam tak samo jak w realu, bez retuszu także przynajmniej nie oszukuje czego często nie można powiedzieć o #rozowepaski), ale jakieś minimum szacunku by się przydało. Nie interesuje mnie dlaczego, po prostu wystarczy "to nie to" i tyle. To smutne w sumie, że niby dorosłych ludzi nie stać nawet na jedno zdanie.

To w sumie tyle chciałem się wyżalić.

#pepe #smutnazaba #podrywajzwykopem #tinder #badoo #oswiadczenie #niepopularnaopinia #pytanie #gorzkiezale #gownowpis #tfwnogf #randki #feels #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
zielonyklemens - Nie wiem czy to tylko ja mam takie przemyślenia ale wydaje mi się ze...

źródło: comment_aVA7BBLQlIndwGQGyTWrrIOKF3e3giU6.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • 0
@zielonyklemens hah to jest chj, level up to jest jak typiara zaczyna Cie podrywać będąc z chłopakiem na imprezie i stoimy w kolejce do klubu ja ona i ten biedny chłopina xD jprd.
  • Odpowiedz
@zielonyklemens tylko ghost. Ostatnie wiadomości jakie ze sobą wymieniliśmy to takie, że ma sesję i musi się do niej uczyć (co było poniekąd prawdą). Jednak nim się spotkaliśmy różowa miała codziennie kolosy (czasem po 2), a mimo to ze mną pisała i nawet sama zaczynała rozmowę. Mam ochotę do niej napisać, ale nie wiem, czy ma to jakikolwiek sens... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Takie urwanie kontaktu jest dla mnie strasznie #!$%@? i pokazuje brak szacunku do drugiego człowieka.


@zielonyklemens: tak ci sie tylko wydaje, czasami takie durne paly siedza na internecie, ze nie masz ochoty po spotkaniu powiedziec nawet "pa", a masz ochote unikac typa
  • Odpowiedz
@zielonyklemens: nigdy nie zmylam sie po kwadransie. Jestem wychowana. Ale zdarzylo mi sie nie odezwac do faceta po spotkaniu, a niektorzy to potrafia ci wyslac tysiac wiadomosci. Odzywam sie tylko do tych milych, mimo, ze uwazam, ze nie pasujemy. Zbywam takiego kulturlanie i bezbolesnie.
  • Odpowiedz