Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy to tylko ja mam takie przemyślenia ale wydaje mi się ze te poznawanie (randkowanie) ludzi w sieci wprowadziło dużo złego do relacji miedzy ludzkich. Najbardziej irytuje mnie takie zjawisko jak "ghosting". Czyli po prostu ktoś zaczyna cie w jakimś momencie ignorować i już nigdy więcej się nie odzywa. Tak po prostu bez nawet zwykłego "s--------j". Jasne przy zwykłej gadce przez internet jest to dosyć powszechne natomiast najbardziej mnie to w-----a jak takie coś dzieje już po ustawionej randce w realu. Nie zrozumcie mnie źle nie każdy musi się każdemu podobać to jasne.

Osobiście sam staram się pisać po spotkaniu jeżeli czuje, że to nie to coś w stylu "dzięki za spotkanie, ale to nie to". Wydaje mi się, że wtedy jestem fair i też tak druga osoba wie na czym stoi. Takie urwanie kontaktu jest dla mnie strasznie c-----e i pokazuje brak szacunku do drugiego człowieka. Tak jak pisałem wyżej potrafię zrozumieć jeśli komuś się nie podobam (chociaż na fotach wyglądam tak samo jak w realu, bez retuszu także przynajmniej nie oszukuje czego często nie można powiedzieć o #rozowepaski), ale jakieś minimum szacunku by się przydało. Nie interesuje mnie dlaczego, po prostu wystarczy "to nie to" i tyle. To smutne w sumie, że niby dorosłych ludzi nie stać nawet na jedno zdanie.

To w sumie tyle chciałem się wyżalić.

#pepe #smutnazaba #podrywajzwykopem #tinder #badoo #oswiadczenie #niepopularnaopinia #pytanie #gorzkiezale #gownowpis #tfwnogf #randki #feels #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
zielonyklemens - Nie wiem czy to tylko ja mam takie przemyślenia ale wydaje mi się ze...

źródło: comment_aVA7BBLQlIndwGQGyTWrrIOKF3e3giU6.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zielonyklemens: internet jest wlasnie swietnym srodkiem, aby obalic ostatecznie najwieksze zrodlo mizogini jakim jest podryw. Osobiscie przyszlosc widze w internecie i sztucznej inteligencji, to beda srodki ku obaleniu zbednych konstruktow spolecznych jak rola spoleczna.
  • Odpowiedz
Najbardziej irytuje mnie takie zjawisko jak "ghosting".


@zielonyklemens: Sam tak często robiłem za czasów jak byłem singlem xD Wyglądało to w sposób że gada się dobrze z panną, w poniedziałek umawiamy się na sobotę, więc przez kolejne dni kontakt tylko przez neta, okazuje się nagle że dziewczyna ma siano we łbie i jednak szkoda czasu na relację, a laska ciągle marudzi że nie może się doczekać, to nie chciało mi
  • Odpowiedz