Wpis z mikrobloga

od maja mam problem ze sklepem outletsport24.pl, zaryzykowałam kupno tam butów i teraz żałuję. próbuję doprosić się o zwrot hajsu, bo paczka była wysyłana już dwa razy i za każdym razem poczta polska ją zwracała do nadawcy. nie znam się na tym i nie wiem, po czyjej stronie jest wina. podpowiedzcie coś, proszę. (,)
#outletsport #zakupyzchin #pomocy #pocztapolska
  • 325
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem ciekaw czy ktoś dostał buty po 30 -10 .a propo butów które dostałem zamiast numeru 43 dostałem 42 ,sprawdził się mój wcześniejszy post
  • Odpowiedz
To daj znać co ci doradzil prawnik. A czy w ogóle sa tutaj osoby ktore dostały zwrot pieniążków na konto. Ile czasu trwal zwrot na konto? I co zrobiliście ze wam zwrócili?
  • Odpowiedz
Witam ja również skusilam się na zakup w tym sklepie. 13 września zamówiłam i opłaciłam a dopiero po ponaglaniu wiadomościami 27 września została paczka wysłana. Dostałam link do śledzenia i wczoraj tj. 7 listopada paczka została awizowana w UP w Jeleniej Górze i czeka na odbiór. Dodam że jest inny adres odbiorcy i jest nim mężczyzna. Czyli śledzilam komuś paczkę bo niestety ja jej nie otrzymam bo odbiorca jest ktoś inny. Strona
  • Odpowiedz
@Anulka2203: jesteś nie do końca poinformowana. Proponuje wszystkim nowym osobą przeczytać od początku forum. Twoja paczka jest prawidlowo wyslana, tylko teraz ta osoba musi ja odebrać i wyśle ja do ciebie to już któraś paczka z kolei ktora w ten sposob dochodzi. Moja doszła bezpośrednio do mnie wczoraj
  • Odpowiedz
@mt-mt: Ja też dałam się nabrac , tyle razy zamawiałam przez internet i zawsze w porządku a tu taka wpadka .Buty zamówiłam 30.11.2017 i nic zero odzewu.Żałuję ,że nie przeczytałam komentarzy ,mądry polak po szkodzie.
  • Odpowiedz
I jej współpracownik o ile tak można nazwac MARCEL KACZMARSKI NA, KTOREGO KONTO KAZDY WPLACA KASE. a niby placi na konto obirek. I kazdy mail wyśmieniacie z P. GÓRSKA a nie z żadną Anna Kot
  • Odpowiedz