Wpis z mikrobloga

od maja mam problem ze sklepem outletsport24.pl, zaryzykowałam kupno tam butów i teraz żałuję. próbuję doprosić się o zwrot hajsu, bo paczka była wysyłana już dwa razy i za każdym razem poczta polska ją zwracała do nadawcy. nie znam się na tym i nie wiem, po czyjej stronie jest wina. podpowiedzcie coś, proszę. (,)
#outletsport #zakupyzchin #pomocy #pocztapolska
  • 325
  • Odpowiedz
@karolina00011: czy długo czekałas aż ktoś je odbierze z tej poczty w Jeleniej Górze i wyślę do ciebie? Ile leżała paczka na poczcie zanim ja odebrano? I czy napewno były one adresowane na Marcela Kaczmarskiego i jego skrytke po czym wysłała je Patrycja Górska. To ważna informacja bo sprawę zglosilam na Policji bo moje też leżą w Jeleniej Górze i odbiorca jest Marcel Kaczmarski. Paczka miała już powtórne awizo i
  • Odpowiedz
Witam wszystkich a więc kobietki sprawa wygląda tak
Jeżeli nie otrzymałyście butów do dnia dzisiejszego drukujcie kopie fakturki pro forma (macie ją na mailu) dodatkowo wydruk z konta że zrobiłyście przelew ( potwierdzenie przelewu) i na policję, sprawa ta nie jest traktowana jak kradzież, tylko oszustwo i wyłudzenie ( inny paragraf) będąc na policji dowiedziałam się że pieniążki można odzywskać, ja zwlekałam odrobinę z tym z racji braku czasu (praca na dwa
  • Odpowiedz
Witam ponownie a wiec kobieta ktora dopuscila sie czynu juz kiedys byla za to karana. Ale pieniazki do odzyskania wiec jesli ktos chce odzyskać pieniazki sugeruje zglosic sie na policje.
  • Odpowiedz