Wpis z mikrobloga

@malaaaae30: to nic nie da, oni maja to w nosie. Do kilku osob wysylaja list przewozowy i do kogos dojdzie ta paczka. Ja na pewno jak nie dojdzie do konca tygodnia, pieniedzy nie zwroca to zglaszam to na policje. Moja znajoma jest policjantkom i cos mi na pewno doradzi.
Zbiorowy mail nic nie da, Panią kot ktoś kieruje i zwyczajnie ma tak robić jak jej mówią i nie ma nic do gadania. Maile grzecznościowe nie pomagają, dopiero gdy zaczniesz ich porządnie straszyć coś robią w kierunku paczki, niby ja kompletuja, niby wysyłają.
Moja niby jest w drodze do Polski, zobaczymy ile w tym prawdy.
@Kinga99: Wstawiałem trochę postów wyżej zdjęcia maxów. od oryginałów różnią się jedynie jakością wykonania, a tak są w porządku, dobrze się je nosi jak na podróbki.
Nie bierzcie też mojej opinii jako zachwalanie sklepu bo więcej tam nie kupię ze względu na to jakiego wała z ludzi robią.
@lele123: widziałam, ale chciałabym znać również innych opinie na temat tych butów czy bardzo rzuca się w oczy, że to podróbki. Czy tylko tobie trafiły się w miarę przystępne czy innym grosze.
@Kinga99: zero informacji. Bombarduje ich mailami. Mam znajomom policjantke i doradzi mi co mam zrobic. Ja tej sprawy nie odpuszcze. Nie bede nikomu robic prezentow, nie stac mnie na to. Oni do kilku osob pewnie ten sam link wyslali.
Buty doszly wlasnie teraz. Zaraz zdjecia zrobie, sa mega lekkie i troche smierdza jak buty od chinczykow za 50zl. Dzoiwne jest to, ze zostaly przekierowane z jeleniej gory do mnie od niejakiej patrycji gorskiej.
@karolina00011: masakra.... moje stoją caly czas w tym samym mieście i od kilku dni stoi ciągle w tym samym miejscu, najwidoczniej buty nie byly do ciebie a dali ci link na odczepnego.. bo nikt przecież by awiza na piękne oczy nie odebrał
:o może ta cała Patrycja górska jest również zamieszana w ta sytuację? Bo już którejś z kolei osoby butu tam trafiają.. Może nasza pani ''kot'' to właśnie Patrycja górska?
Mi się wydaje ze ta osobą również jest zamieszana w to wszystko bo niby na jakiej podstawie mialaby ''przekierować paczkę'' ta osoba co ja odebrala. Buty niczego sobie mówiąc szczerze... nie widać aż tak bardzo ze podróbki
Jeżeli moje buty również dojdą do tej osoby to sprawa jest kompletnie śmierdząca. Może być nawet tak, że my wypłacamy jej na konto pieniądze tej Patrycji.