Wpis z mikrobloga

od maja mam problem ze sklepem outletsport24.pl, zaryzykowałam kupno tam butów i teraz żałuję. próbuję doprosić się o zwrot hajsu, bo paczka była wysyłana już dwa razy i za każdym razem poczta polska ją zwracała do nadawcy. nie znam się na tym i nie wiem, po czyjej stronie jest wina. podpowiedzcie coś, proszę. (,)
#outletsport #zakupyzchin #pomocy #pocztapolska
  • 325
  • Odpowiedz
cześć wszystkim, ja również dołączam do grona oszukanych :/ żałuję, że nie wpadłam na ten post wcześniej, ale sami wiecie - ich strona nie budzi żadnych podejrzeń...
Moje zamówienie ma status przyjętego do realizacji, raz mi odpisali, że rzekomo paczka "jutro" będzie wysłana. Chciałam zwrotu pieniędzy, gdy jednak jej nie wysłali - cisza... napisałam do TVN Uwaga podając link do tego forum. Ta firma na 100% to jakiś "słup", sprawdziłam w CEIDG
  • Odpowiedz
Witam!!!
Jestem kolejna oszukana osoba przez ta firmę zamówiłam 2 pary butów dla siebie i męża. Pisalam do nich Emila aby sie dowiedzieć kiedy bedzie wyslana paczka zero odzewu od tygodnia telefon na stronie ktory jest podany nikt nie odpowiada dzwonie od 2 tygodni. Teraz wchodząc na strone. Strona tej firmy sie nie wyświetla. Jak odzyskac pieniążki za buty czy przestraszyc ich policja czy sądem aby zrobili zwrot kasy
  • Odpowiedz
witam
rowniez zamowilem dwie pary butow . strona dzialala do wczoraj dzis juz jest wylaczona mysle ze ci zlodzieje zwineli juz interes i nasze proby odzyskania pieniedzy spelzna na niczym Szkoda ze nie przeczytalem opinii o sklepie zanim zrobilem zamowienie a tak stracilem 300 pln
  • Odpowiedz
Masz racje strona juz dzisiaj nie dziala nawet nie mozna sprawdzic statusu zamowienia. Napisałam meila ze jak nie dostane zwrotu na konto to.sprawa trafia na policje
  • Odpowiedz
Ja wlasnie jestem po zgłoszeniu oszustwa w swoim banku Pani powiedziala ze dzial reklamacji bedzie sie tym zajmował i kontaktował sie z ta.osobą i bankiem moze cos sie uda
  • Odpowiedz
Faktycznie strona nie działa, dużo osób zgłosiło to na policję a nawet do prokuratury, radze przeczytać od początku forum ten temat. Policja mogła ją wyłączyć aby więcej osób nie kupowało, wątpię, że oni zwinęli interes, prędzej policja zaczęła działać, po tylu zgloszeniach.

A co do zgłoszenia reklamacji - wątpię ze ci zwrócą bo to dobra wola odbiorcy przelewu
  • Odpowiedz
Też niestety żałuje...nie było opcji zapłaty kartą kredytową, która ma ubezpieczenie na takie wypadki lub przez np. PayU. Że tez mnie nie tknęło, żeby ich znaleźć na google przed zakupem...Napisałam do uwaga TVN może coś pomogą w temacie. Co na to policja ?
  • Odpowiedz
No moze jezeli będzie wiecej takich odob i zglosi reklamacje do swojego banku to moze w końcu z tym zrobią na ja czekam na odpowiedz w sprawie.zgloszonej reklamacji
  • Odpowiedz
odpisali z polsatu ? ja napisalam tez do firmy tej niemieckiej co podali w Kontakcie ich nazwe... napisali mi, ze nie jestem pierwsza, która sie do nich zglasza, ale nie maja nic wspolnego z nimi. Zglosili sprawe na policji w DE....
  • Odpowiedz
Witam też niestety zrobiłem głupote. Mam ten sam problem tylko że wysłałem pieniądze buty zamówienie posżło do realizacji i tyle strony nie ma kontaktu tez nic. Nw co zrobić myślałem iść jutro po nie odpłatną porade prawną ale jeśli chcecie to możemy zgłosić to grupą i napewno dostaniemy odszkodowanie za to.
  • Odpowiedz
kochani ja też należę do waszego grona . strona tak jak ktoś wcześniej pisał nie działa ale ja osobiście przelałam pieniądze na jakąś p. eweline obirak ul rajska 4 warszawa . czy wy tak samo bo tu czytałam o jakiejś pani kot. ?? proszę pomóżcie
  • Odpowiedz
i ja dołączyłam do grona oszukanych ludzi, kontaktowałam się ze swoim bankiem mając nadzieje że da się to jeszcze jakoś wyprostować ale niestety nic nie mogą na to poradzić. Strona sklepu oczywiści już nie działa....
  • Odpowiedz