Wpis z mikrobloga

od maja mam problem ze sklepem outletsport24.pl, zaryzykowałam kupno tam butów i teraz żałuję. próbuję doprosić się o zwrot hajsu, bo paczka była wysyłana już dwa razy i za każdym razem poczta polska ją zwracała do nadawcy. nie znam się na tym i nie wiem, po czyjej stronie jest wina. podpowiedzcie coś, proszę. (,)
#outletsport #zakupyzchin #pomocy #pocztapolska
  • 325
  • Odpowiedz
Na nasze maile odpisuje P.Górska czytałam wiele forum i ludzie pisali, że piszę z błędami i jej nick z allegro z 2007 roku to ''rudy kotek'' wszystko się zgadza. Żadnej Anny Kot nie ma.
  • Odpowiedz
Kurde, widze że sprawa gorąca ja także zamówiłem Air jordany 3 true blue ale odrazu na drugi dzień przyszedł mail że zamówienie kompletowane, dzisiaj takze napisałem maila czy towar wysłany. Ciekawe jak to sie potoczy.
  • Odpowiedz
Nie wiem jak Wam, ale te wiadomości zdecydowanie poprawiły mi humor! :D Teraz przynajmniej wiem dlaczego nie dostaję odpowiedzi na maile :D A tak całkowicie serio, to dobrze, że sprawa została nagłośniona i jestem bardzo ciekawa jak to się dalej potoczy!
  • Odpowiedz
Jeszcze lepsza rzecz teraz w komentarzach z 2006 i 2007 na tym forum gdzie zostalo opublikowane to ze zostala aresztowana wynika że kilka dni po tym jak ją aresztowali zmarla jej mama, ma niepelnosprawnego brata, oraz syna ktory teraz na z 12 11 lat. nawet ona sama tlumaczyla sie oczywiscie z bledami ze ona zalegala z towarami i ze 40k pln oddala i reszty nie zdazyla bo ja zapuszkowali :p radze poczytac
  • Odpowiedz
Tak teraz sobie myślę, że wiemy gdzie ją zatrzymali i gdzie przebywa to moglibyśmy się skontaktować z tamtejszą policją i powiedzieć o sytuacji jaka nas spotkała i może w taki sposób wyegzekwujemy co nasze. Co o tym myślicie?
  • Odpowiedz
Ja tam wole zaczekac, moze buty za jakis czas przyjda, ale jezeli nie to bedzie slabo. Ogolnie to im wiecej osob sie w ten temat zaglebia i robi wiekszy research to wyplywa tutaj coraz wiecej i wiecej ciekawych informacji.
  • Odpowiedz
@NpcGD: Ja piszę na ten: info@outletsport24.pl
Ale już się przyzwyczaiłam, że maile są ignorowane i pisanie do nich nie przynosi żadnego skutku. Też będę zgłaszać sprawę na policję, bo może wtedy uzyskam od nich jakieś informacje albo zwrot pieniędzy, bo nie mam zamiaru czekać dwa miesiące na buty, które są podróbkami i na Ali Express kosztują pewnie grosze.
  • Odpowiedz
@NpcGD: Nie licz na to. Przeszło 2 miesiące czekam za kasą. Zero odzewu na liczne maile. Po zgłoszeniu na Policję i tak sprawa stoi w miejscu, bo jakoś dalej funkcjonują i żerują na ludzkiej naiwności...
  • Odpowiedz
@NpcGD: Dzisiaj rano dzwoniłam na komendę miejską w Jeleniej Górze i zostało mi powiedziane, że najpierw muszę udać się na komendę w miejscowości, której mieszkam, a następnie sprawa będzie przekazana dalej (do komendy w Jeleniej Górze) o ile będzie taka potrzeba. Także jeżeli chcesz zgłosić sprawę na policję, najpierw zrób to u siebie lokalnie.
  • Odpowiedz