Wpis z mikrobloga

Myślicie ze płatne DLC to domena EA i gier? Nic bardziej mylnego! W dzisiejszych czasach DLC znajdziecie tez w autach (z pozdrowieniami dla grupy VW). Jestem posiadaczem nowej skody octavii vRS- jakież było moje zdziwienie jak chciałem odpalić funkcje "smart link" (odbicie ekranu telefonu na ekranie nawigacji), a wyskoczył mi komunikat jak na zdjęciu. Dzwonię do ASO, i dowiedziałem sie ze za ten "ficzer" muszę dopłacić tysiaka. I nie chodzi tu o to ze ASO musi zamontować jakiś moduł czy coś- NIE. Płace tysiaka, serwisant wpisuje kod odblokowujący i funkcja sie pojawia. Serio? W aucie za grubo ponad 100tys? #motoryzacja #carboners #pokazauto #afera #boldupy #skoda #vag #vagboners
M.....p - Myślicie ze płatne DLC to domena EA i gier? Nic bardziej mylnego! W dzisiej...

źródło: comment_hQYakmM27uWIViS9hfEMFx2v9rpfUpR1.jpg

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Max_Sop: Z tego co piszesz to wychodzi, że to auto po dwóch, maksymalnie trzech latach będzie miało połowę (drogich) części do wymiany. Zakładasz też większą utratę wartości niż w rzeczywistości mają takie auta. Wydaje mi się to mocno naciągane bo kto by takie coś kupił? Przy takich założeniach ładowanie się w nowe auto było by całkowicie bezsensu, a nowe auto kupuje się właśnie po to żeby kilka pierwszych lat i
  • Odpowiedz
@No25: faktycznie wyszło z tego "igły widły". Przy kalkulacji wole jednak wziąć gorsza możliwa opcje, niż pózniej sie rozczarować i nie miec siana na naprawy. Prawda jest taka ze 150,000 przy intensywnym użytkowaniu to dość dużo
  • Odpowiedz
nie miec siana na naprawy


@Max_Sop: Nie sądzę żeby nie było Cię stać na nawet jakąś większą naprawę skoro stać Cię na wynajem auta za 2600 zł/msc i po trzech latach zostanie z niczym zamiast autem do sprzedaży za jakieś 70k. Czasami przesadna asekuracja i obawy też nie są za dobre :)
  • Odpowiedz
@Max_Sop: najem uratował go od grubych kosztów

Nie martw sie na zapas ale przy moim drugim najmie z Arvala po dwoch latach powiedzieli mi ze nie beda inwestowali w naprawe jakiegos elementu bo za kilka miesiecy najem sie konczy a oni na to auto (nawet z usterka) maja dziesiatki chetnych handlarzy :-| Nie musze dodawac ze to byl moj ostatni najem od nich i teraz korzystam z leasingu prosto od
  • Odpowiedz
@Max_Sop niezły rak, cena za odblokowanie z d--y wzięta ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam nadzieję, że dadzą Ci to w gratisie, przecież jesteś również potencjalnym przyszłym klientem.
  • Odpowiedz
@Max_Sop super autko, ostatnio kumpel z pracy wziął na takiej samej zasadzie najbardziej wypasioną wersję toyota c-hr. Hybryda, więc pali mu w mieście poniżej 5l. Cennikowo ok. 140k, ratę ma chyba troszkę niższą. Na początku ciężko było mi strawić, że płaci przez 3 lata i później musi oddać. No ale komfort ma swoją cenę :-) jak gdzieś znajdziesz excela, to będę wdzięczny! PS. Wolałbym rs od chr ;-)
  • Odpowiedz