Wpis z mikrobloga

Myślicie ze płatne DLC to domena EA i gier? Nic bardziej mylnego! W dzisiejszych czasach DLC znajdziecie tez w autach (z pozdrowieniami dla grupy VW). Jestem posiadaczem nowej skody octavii vRS- jakież było moje zdziwienie jak chciałem odpalić funkcje "smart link" (odbicie ekranu telefonu na ekranie nawigacji), a wyskoczył mi komunikat jak na zdjęciu. Dzwonię do ASO, i dowiedziałem sie ze za ten "ficzer" muszę dopłacić tysiaka. I nie chodzi tu o to ze ASO musi zamontować jakiś moduł czy coś- NIE. Płace tysiaka, serwisant wpisuje kod odblokowujący i funkcja sie pojawia. Serio? W aucie za grubo ponad 100tys? #motoryzacja #carboners #pokazauto #afera #boldupy #skoda #vag #vagboners
M.....p - Myślicie ze płatne DLC to domena EA i gier? Nic bardziej mylnego! W dzisiej...

źródło: comment_hQYakmM27uWIViS9hfEMFx2v9rpfUpR1.jpg

Pobierz
  • 182
@Aiween: ja mam nieco większy budżet na tą chwilę i uwierz wybrać samochód to jest totalna zagwozdka. Za BMW, Audi z dobrym silnikiem i powiedzmy kombi musisz zapłacić ~140k. Z drugiej strony masz Hondę Civic, Golfa w tej kwocie ale za Golfa 100k:/