Wpis z mikrobloga

jakwchlewieobsranymgownemodc984673.avi

Razem z kumplem zrzuciliśmy się po stówie na 20 kg kettla, którego woziliśmy ze sobą na siłownię na świeżym powietrzu koło WKS Wawel w #krakow .

Jako że niewygodne było go ciągle włóczyć ze sobą, kumpel wymyślił, byśmy go gdzieś kitrali w pobliżu, tak, żebyśmy wiedzieli o nim tylko my. Odpowiedziałem, że to bez sensu trzymać go gdzieś nieużywanego przez 46/48h, niech i inni trenujący mają możliwość skorzystania z niego (siłownia skądnikąd fajna i dobrze doposażona, brakuje na niej właśnie tylko jakiegoś kettla). Kumpel popukał się w czoło i stwierdził że nie zdążymy wyjść poza ogrodzenie a ktoś go p---------i.

Oburzyłem się na taki brak wiary w społeczeństwo, to nie rok dziewięćdziesiąty trzeci, by p----------ć jak leci, byle śmieci. Że do najbliższego miejsca, gdzie można załadować te 20 kg w sammochód, jest 150 m, a park jest patrolowany przez ochronę.

Kumpel zaproponował więc eksperyment społeczny - jeśli kettel przetrwa 2 tygodnie, on zwraca mi zainwestowaną stówę i przyznaje mi że jednak nie jest jak w lesie, jeśli kettel zniknie, ja zwracam stówę jemu i tracę resztki wiary w ludzi.

Zgadnijcie kto właśnie stał się lżejszy o portret Władysława Jagiełły.



#silownia #mikrokoksy #kalistenika
Dr_Killjoy - jakwchlewieobsranymgownemodc984673.avi

Razem z kumplem zrzuciliśmy si...

źródło: comment_wRPUkGA1Dk0FIzdu3EQyBhCQBD0VSuTl.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dr_Killjoy: No ale nikt w tym kraju by nie pomyślał, że to zostawił ktoś "dla wspólnego dobra" xD tylko, że albo zapomniał, albo nie chciało mu sie tego brać do domu. A jak jemu się nie chce no to znaczy, że takie 2 stówy to dla niego nic więc nie bedzie płakał po szkodzie. Wielu ludzi ma domowe siłownie w piwnicach itd. to takie coś im się przyda, raczej większość
  • Odpowiedz
@Dr_Killjoy: zarzutkę xDDD Ja nie wiem, może po prostu znam samych patologicznych ludzi xD Ale Ciebie rónież posądzam o zarzutkę z zostawianiem swojego sprzetu gdzieś w parku z myślą, że ludzie zaczną nim ćwiczyć i przybijać sobie piątki, a nie, że zgada się dwóch ziomków co ma siłownię w piwnicy i to zabiorą. Już pomijając to, że to mogli złomiarze zarąbac, ile coś takiego jest warte na złomie?
  • Odpowiedz
@Dr_Killjoy: prawda jest taka, że nawet ci krzak wykopią z ogródka bo w sklepie 50zł sadzonka a u ciebie za darmo. Wyatrzczy pociągnąć bo jeszcze nie ukorzeniona. Takie życie i sobie możesz pisać komentarze, które tego nie zmienią. W Polsce są same złodzieje i nawet jak przypniesz rower do słupa łańcuchem to ukradną razem z tym słupem.
  • Odpowiedz
@Dr_Killjoy: U mnie w szpitalu giną krany, papier toaletowy i mydło z dozowników, a jeden janusz odkręcił sedes i chciał go wynieść. To nie jest kraj cywilizowany na tyle, zeby cokolwiek zostawiać bez nadzoru. Niczyje = mozna z-----ć.
  • Odpowiedz
@Setral: Brzmi jak dobry biznes, nie? Pomyślałem że możnaby to łatwo robić z ołowiu ale akurat kilo ołowiu kosztuje ~10zł, stal jest znacznie tańsza.

W sumie jak ktoś mieszka nad jakąś górską rzeką to może opłacałoby się sprzedawać takie duże otoczaki - wywiercić dziurę i dorobić rączkę z jakiegoś pręta zbrojeniowego, produkcja kosztowałaby parę złotych a za taką hipsterską wersję z naturalnego granitu można by pewnie dostać znacznie więcej niż
  • Odpowiedz
@KEjAf: dokładnie, poza tym dzięki nieregularnym kształtom lepsze do treningów niż kettle - bardziej naturalne, przygotowują organizm do prawdziwego życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz