Wpis z mikrobloga

jakwchlewieobsranymgownemodc984673.avi

Razem z kumplem zrzuciliśmy się po stówie na 20 kg kettla, którego woziliśmy ze sobą na siłownię na świeżym powietrzu koło WKS Wawel w #krakow .

Jako że niewygodne było go ciągle włóczyć ze sobą, kumpel wymyślił, byśmy go gdzieś kitrali w pobliżu, tak, żebyśmy wiedzieli o nim tylko my. Odpowiedziałem, że to bez sensu trzymać go gdzieś nieużywanego przez 46/48h, niech i inni trenujący mają możliwość skorzystania z niego (siłownia skądnikąd fajna i dobrze doposażona, brakuje na niej właśnie tylko jakiegoś kettla). Kumpel popukał się w czoło i stwierdził że nie zdążymy wyjść poza ogrodzenie a ktoś go #!$%@?.

Oburzyłem się na taki brak wiary w społeczeństwo, to nie rok dziewięćdziesiąty trzeci, by #!$%@?ć jak leci, byle śmieci. Że do najbliższego miejsca, gdzie można załadować te 20 kg w sammochód, jest 150 m, a park jest patrolowany przez ochronę.

Kumpel zaproponował więc eksperyment społeczny - jeśli kettel przetrwa 2 tygodnie, on zwraca mi zainwestowaną stówę i przyznaje mi że jednak nie jest jak w lesie, jeśli kettel zniknie, ja zwracam stówę jemu i tracę resztki wiary w ludzi.

Zgadnijcie kto właśnie stał się lżejszy o portret Władysława Jagiełły.



#silownia #mikrokoksy #kalistenika
Dr_Killjoy - jakwchlewieobsranymgownemodc984673.avi

Razem z kumplem zrzuciliśmy si...

źródło: comment_wRPUkGA1Dk0FIzdu3EQyBhCQBD0VSuTl.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
za duza bida jest jeszcze w polsce ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@dylon: wątpię by zgarnął go menelik na wózek. prędzej jakiś mati do spółki z sebkiem: 'PA, BEDZIE DO PIWNICY JAK ZNALAS, PACZ CZY KTO NIE IDZIE, CZEBA SE RADZIĆ W ŻYCIU XDD'
  • Odpowiedz
  • 0
@Dr_Killjoy 5l betonu ma masę 11-13kg jakby do środka firmy rzucić trochę żeliwa albo ołowiu ze starych akumulatorów może dałoby się dobić do 20kg, a na takiego kettla chyba nikt by się nie pokusił.
  • Odpowiedz
  • 149
@Dr_Killjoy takie rzeczy zawsze się komuś "przydadzą". Trochę lat jeszcze minie zanim coś będzie można zostawić do wspólnego użytku bez przypinania tego łańcuchem.
  • Odpowiedz
Osobiście wolę korzystać z parku do Streetworkoutu w parku Krowoderskim. Ale ten przy WKSie wcale nie jest zły. Nie myśleliście żeby dać tego kettla gdzieś do szatni, albo coś przy kortach? Bardzo możliwe, że to nawet ktoś wziął do środka siłowni bo myślał że ktoś to wyniósł i zapomniał odnieść
  • Odpowiedz
@Dr_Killjoy mam znajomego który mieszkał na Islandii. Obok swojego mieszkania było otwarte kryte boisko do nogi. Wszyscy zostawiali tam swoje piłki, rękawice bramkarskie, itd. Nic nie ginęło.
...
Do czasu jak ten kumpel sam #!$%@?ł piłkę komuś xD

Swoją drogą kiedyś dałem na parapecie (parter) buty za 50zl do suszenia i już po 2h ich nie było
  • Odpowiedz