Wpis z mikrobloga

jakwchlewieobsranymgownemodc984673.avi

Razem z kumplem zrzuciliśmy się po stówie na 20 kg kettla, którego woziliśmy ze sobą na siłownię na świeżym powietrzu koło WKS Wawel w #krakow .

Jako że niewygodne było go ciągle włóczyć ze sobą, kumpel wymyślił, byśmy go gdzieś kitrali w pobliżu, tak, żebyśmy wiedzieli o nim tylko my. Odpowiedziałem, że to bez sensu trzymać go gdzieś nieużywanego przez 46/48h, niech i inni trenujący mają możliwość skorzystania z niego (siłownia skądnikąd fajna i dobrze doposażona, brakuje na niej właśnie tylko jakiegoś kettla). Kumpel popukał się w czoło i stwierdził że nie zdążymy wyjść poza ogrodzenie a ktoś go p---------i.

Oburzyłem się na taki brak wiary w społeczeństwo, to nie rok dziewięćdziesiąty trzeci, by p----------ć jak leci, byle śmieci. Że do najbliższego miejsca, gdzie można załadować te 20 kg w sammochód, jest 150 m, a park jest patrolowany przez ochronę.

Kumpel zaproponował więc eksperyment społeczny - jeśli kettel przetrwa 2 tygodnie, on zwraca mi zainwestowaną stówę i przyznaje mi że jednak nie jest jak w lesie, jeśli kettel zniknie, ja zwracam stówę jemu i tracę resztki wiary w ludzi.

Zgadnijcie kto właśnie stał się lżejszy o portret Władysława Jagiełły.



#silownia #mikrokoksy #kalistenika
Dr_Killjoy - jakwchlewieobsranymgownemodc984673.avi

Razem z kumplem zrzuciliśmy si...

źródło: comment_wRPUkGA1Dk0FIzdu3EQyBhCQBD0VSuTl.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dr_Killjoy: w tym kraju stacje do obsługi rowerów publiczne są rozkradane - ludzie odcinają klucze z łańcucha, gdzie sam klucz jest warty z 10 zł, a Ty się k---a dziwisz, że coś takiego z------i ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Saeglopur: Na osiedlu domów jednorodzinnych u znajomego, w miejscowości pod Oslo, były dwa włamania w ostatnim roku. Raz naćpany Senegalczyk, drugi raz śniady jegomość niewiadomego pochodzenia etnicznego. W przypadku Senegalczyka, kobieta, do której się włamywał, poszła do znajomego Polaka podwórkiem i zaczęła pukać w okno, budząc go. O 5 rano Polak w majtkach gonił włamywacza przez kilkaset metrów.
Drugiego włamywacza złapał Norweg z Polakiem, zanim przyjechała Policja zostali otoczeni przez
  • Odpowiedz
@Lysyn Niestety nie, ale generalnie wygląda to tak, że masz otwartą bramę gospodarstwa, a przed nią przy drodze taki standardowy stragan albo stolik że skrzynkami, bańkami, pojemnikami itp. Obok na płocie skarbonka z takimi drzwiczkami otwieranymi do góry.
  • Odpowiedz
@czarny_i_zly Mogę takimi samymi przykładami rzucać z drugiej strony jak wnoszone rzeczy że sklepu, albo np 4 domy okradzione jednej nocy wokół jeziora, pobieranie kosiarek sprzed domów. Wszyscy zawsze łapanie.
Kolorowi i Arabowie to osobna historia i źródło głównie ataków a nie typowych kradzieży bo jednak siedzą zawsze na gotowym i nie podróżują przez całe kraje jak Polacy, Bułgarzy i wspomniana reszta.
  • Odpowiedz
@Lysyn Tak jak pisałem, region Skania w Szwecji plus zadupia gdzieś po środku Norwegii. Jakiś stragan samoobsługowy widziałem chyba jeszcze na Islandii.
  • Odpowiedz
@Dr_Killjoy: No ale to słaby eksperyment, bo jakby to było jakoś nie wiem oznaczone, że jest dla wszystkich to co innego a tak ktoś uznał, że jeżeli nieznajomy zostawia tak drogie rzeczy i zapomina o nich, to widocznie nie są mu potrzebne i wtedy mniej czuł się jak złodziej, na zasadzie "znalezione nie kradzione" xD Poza tym nie wiem czego się spodziewałeś, myślałem, że skoro piszesz o tym na mikro
  • Odpowiedz
@Dr_Killjoy: jaką amebą umysłową trzeba być aby zostawić coś swojego w miejscu ogólniedostępnym? Życia nie znasz czy jesteś po prostu debilem i mama nie nauczyła, że ludzie kradną WSZYSTKO? Jakbyś stare buty zostawił śmnierdzące to też by ukradli a co dopiero 20kg żeliwa. Dziwie się jacy niektórzy są bezmyślni.
  • Odpowiedz
@Miedziany_Brodacz: @ethics: ja p------ę, napiszcie proszę że wasze komentarze to zarzutka, bo mam ochotę s--------ć z tego kraju jeszcze dziś. Faktycznie, po c--j coś robić, wszystko ukradną. Tak samo jak z tymi sadzonkami przy ekranach akustycznych - w sumie w ziemi były, więc też "znalezione nie kradzione" (które swoją drogą jest najbardziej s----------m przysłowiem w historii), pewnie samosiejki xDDDDD Wiadomo, debil ten co próbuje coś zmienić w tym
  • Odpowiedz