Wpis z mikrobloga

Apel do @blubi_su

Gdy wrzucałem filmik (https://www.wykop.pl/link/3800585/motocykle-sa-wszedzie/) nie miałem intencji, żeby obnażyć Ciebie jako oszusta. Nie wiedziałem nawet, że dzień wcześniej opisałeś ten wypadek na mirko i że w ogóle istniejesz. Chciałem po prostu wrzucić filmik mojego kolegi, gdzie widać, jak motocyklista wpieprza się w samochód.

Nie podoba mi się, że wszystko poszło w stronę hejtowania i obrażania Ciebie, natomiast doskonale wiesz, że gdybyś rozegrał tę sprawę uczciwie, to nic takiego nie miałoby miejsca. Masz jeszcze szansę, żeby wyjść z tego z twarzą.

Dlatego mam apel: idź na policję, wyjaśnij sytuację, weź winę na siebie, odkręć to, co nakłamałeś; zapłać za szkody, zachowaj się jak facet. Paru mirków wysłało pewnie zgłoszenia na policję/do ubezpieczyciela, więc uważam, że gdy pójdziesz sam, to dostaniesz najmniejszy wymiar kary. A np. za składanie fałszywych zeznań jest 8 lat. Ten Bogu ducha winien kierowca Passata, którego wkręciłeś, nie powinien za to płacić. I Ty doskonale o tym wiesz.

#warszawa #afera #motocykle #polskiedrogi #motomirko
  • 178
@Kick_Ass: Koleś wyprzedzał kolumnę samochodów jakimś wirtualnym poboczem za latarniami, gdzie nie miał prawa być i nawet nie zwolnił zbliżając się do skrzyżowania, po czym wbił się w bok skręcającego samochodu, który nie miał prawa go widzieć.

Mam tylko jedno pytanie. Czy koleś w Passacie jest według policji JEDYNYM sprawcą, a te trzy mandaty to są za brak pasów, zaśmiecanie pobocza i użycie brzydkich słów?
@PMV_Norway: Ale definicja nie ma tu żadnego znaczenia. Gościa tam po pierwsze nie powinno być, a po drugie, skoro, jak sam napisał, nie pierwszy raz tamtędy jechał, to powinien mieć na tyle wyobraźni, żeby zwolnić w miejscu, gdzie do ruchu włączają się i wyłączają z niego samochody i ZA CHOLERĘ nie mają podstaw do tego, żeby spodziewać się w tym miejscu motoru. A osoba zjeżdżająca z drogi (a nie zmieniająca pas,
@Francisco_dAnconia: Jak juz pisalem niejednokrotnie zdrowy rozsadek.
Ale nie o to mi chodzi. Pluje sie jadem przyrownuje do paragrafow, pisze o skrzyzowaniach.
No wiec nie albo jest skrzyzowanie albo go nie ma i tyle. Nie ma tez paragrafu ze nie wolno ci tam jechac, co kloci sie z moim podejsciem do tematu.
Kolejna rzecza wlasnie jest to, ze mimo wszystko trzeba sie rozgladac, a jak wspominalem nie mamy w wiekszosci w
@PMV_Norway: Jednym słowem należy się spodziewać magicznego motoru nawet z nieistniejącego pobocza (:
Natomiast magiczny motor przecinający z nieistniejącego pobocza całkiem realny zjazd z drogi na plac nie musi nawet zwolnić, że już nie wspomnę o zatrzymaniu się i rozejrzeniu, bo jako jedyny ma podstawy spodziewać się, że jakiś pojazd przetnie mu drogę.

@new_micra:


niestety kierowca Passata go ubiegł, przyznał się, więc @blubi_su nie mógł tego zrobić


HAHAHAHA...Ha... Nie. To
ja od razu chciałem wziąć sprawę na siebie. Pierwsze co to przeprosiłem człowieka. I powiedziałem że biorę to na siebie. Ale poprosił o policję. Policja przyjechała i nałożyła i nałożyła mandat na niego i na mnie. A dokładnie to dostałem wręcz 3 mandaty.


@blubi_su: czemu od razu nie napisałeś prawdy we wpisie? wiadomo część by cie za to jechala zes bandyta drogowy, no bo jestes, sam to przyznajesz, ale czesc by
@Francisco_dAnconia: Nigdzie nie twierdzilem tego co mi imputujesz. Wroc wiec wyzej do moich komentarzy i przeczytaj raz jeszcze.
Ale uproszcze ci.
1) zjezdzajac z drogi w prawo, warto sie rozgladnac, bo moze wariat jechac (poboczem, lewa strona drogi lub calkiem poza droga)
2) jadac jak motocyklista warto brac poprawke, ze ktos moze skrecic w prawo.
W dupie mam tak naprawde roztrzasanie w tym momencie kto i dlaczego zawinil. Dla mnie istotne