Wpis z mikrobloga

  • 353
Jutro kończę rok szkolny. Sukcesy? Proszę bardzo: moja klasa z najlepszym sprawowaniem i najlepszą średnią (4.08) w całym gimnazjum, moi uczniowie wygrali konkurs piosenki angielskiej, jeden z moich uczniów z tłumaczeniem #pasta o wędkarzu #fanatyk zajął drugie miejsce w konkursie Storytelling, a inny też drugie w konkursie Nursery Rhymes. W klasie wprowadziłem instytucję stałej pomocy koleżeńskiej, a jednemu z moich wychowanków pomogłem, również dzięki Wam Wykopki, Mirki i Węgierki, oraz #danielmagical zebrać w sumie ok 10 000 na rehabilitację jego brata z autyzmem. To był dobry rok, ale nie uniknąłem porażek, choć robiłem wszystko co w mojej mocy by do nich nie doszło, ale jak mawiają na Kaszubach : Możesz przyprowadzić osła do wodopoju, ale się za niego nie napijesz. #gimbaza #truestory #pracbaza #chwalesie #zalesie
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja pier... ile razy on ma pisać, że nie może Wam powiedzieć czy Łukasz zdał czy nie? Kolejna setka ameb będzie się dopytywać zamiast pomyśleć chwilę.
  • Odpowiedz
najgorzej jest, jeśli uczeń nie ma żadnego, podkreslam żadnego wsparcia w domu.


@qjava: Ej no nie śledzę tych strimów, ale z tego co wiem Daniel kupił Łukaszowi PlayStation do nauki. W dodatku wersję PRO żeby się jeszcze lepiej uczył, więc nie gadajcie że młody nie ma wsparcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qjava: szanuję zarówno za pracę, jak i za znalezienie doskonałego sposobu, żeby nie powiedzieć nic, a jednak powiedzieć wszystko. Bo pamiętam poprzedni wpis, w którym pisałeś, że nie chcesz mieć problemów i udało Ci się z tego wybrnąć.
  • Odpowiedz
@qjava: Pozdrawiam i szanuję. Mam pytanie - czy po wyprowadzeniu się Łukasza z meliny i "zaopiekowaniu" się przez Agnieszkę było widać jakąś poprawę w zachowaniu i podejściu do nauki, czy nadal to samo? Mówisz, że najgorzej jak uczeń nie ma wsparcia, ale podobno pod sam koniec je miał w postaci zmiany otoczenia i Agnieszki.
  • Odpowiedz
@ceo2: OP uczy tego gówniarza angielskiego i chyba jest jego wychowawcą.
Gówniarz nie zdał 2 klasy podbazy, bo patostarzy demotywują nieco syna przez brak wsparcia. Młody jest włąsnie na równi pochyłej, by za kilka lat stać sie Gochaabalem vol 2
  • Odpowiedz