Wpis z mikrobloga

  • 353
Jutro kończę rok szkolny. Sukcesy? Proszę bardzo: moja klasa z najlepszym sprawowaniem i najlepszą średnią (4.08) w całym gimnazjum, moi uczniowie wygrali konkurs piosenki angielskiej, jeden z moich uczniów z tłumaczeniem #pasta o wędkarzu #fanatyk zajął drugie miejsce w konkursie Storytelling, a inny też drugie w konkursie Nursery Rhymes. W klasie wprowadziłem instytucję stałej pomocy koleżeńskiej, a jednemu z moich wychowanków pomogłem, również dzięki Wam Wykopki, Mirki i Węgierki, oraz #danielmagical zebrać w sumie ok 10 000 na rehabilitację jego brata z autyzmem. To był dobry rok, ale nie uniknąłem porażek, choć robiłem wszystko co w mojej mocy by do nich nie doszło, ale jak mawiają na Kaszubach : Możesz przyprowadzić osła do wodopoju, ale się za niego nie napijesz. #gimbaza #truestory #pracbaza #chwalesie #zalesie
  • 50
  • Odpowiedz
@qjava: Chłopie jak ja Cię szanuję! Tacy nauczyciele to skarb! Moim największym marzeniem, które kiedyś zrealizuję jest otwarcie własnego, prywatnego liceum, które będzie kształcić elitę tego kraju. Mam nadzieję, że pewnego dnia przyjmiesz zaproszenie do nauczania w nim :)
  • Odpowiedz
@qjava: mysle, że cała opowieść z Twojej perspektywy to byłoby coś ( ͡° ͜ʖ ͡°) nikt do końca nie wie co u #danielmagical jest prawdą, co reżyserką itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Anyway, gratuluje sukcesów, nauczyciel z powołania, takich mało już na świecie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@qjava: to prawda, w tym wieku uczy się raczej dla satysfakcji rodziców, aniżeli swojej. Co by nie mówić, zabardzo wzorów do naśladowania nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) - brat streamer, wykształcenia niet, kasa jest... więc... po co się uczyć ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@qjava: gratuluję sukcesów i oby było ich jak najwięcej, niestety co do porażek to niekiedy nie są one zależne od nas. Szanuję Cię bardzo za podejście do uczniów, prawdziwą chęć ofiarowania im pomocy - tacy nauczyciele są w dzisiejszych czasach potrzebni i mam nadzieję, że moje dziecko (jak już się kiedyś pojawi) trafi na takiego wychowawcę. Pozdrawiam serdecznie!
  • Odpowiedz