Wpis z mikrobloga

tldr: prowadzenie auta z #rozowepaski

Wczoraj wracałem swoim autem z dziewczynami zabranymi z blabla. Bez spóźnień, elegancko, obie czekały jeszcze przed godziną odjazdu. Koleżanka, która siadła koło mnie, już po paru minutach w dość stanowczy sposób wycedziła, że jadę za szybko i ona się tak nie spieszy. Z reguły, jak większość facetów, nie znoszę księżniczek, tak w samochodzie stają się odpowiednim towarzyszem. Są to te kobiety, które podświadomie lubią, gdy nie jest się ostatnią #!$%@?ą na drodze.

Z czasem zaczęliśmy rozmawiać o autach, które mijaliśmy, remontach drogowych oraz możliwych objazdach, które jak się okazało świetnie znała. Wolała zaangażować się w jazdę, jednak w charakterze pozytywnym, a nie przypominającym zrzędliwą teściową.

Gdy zaczyna się odczuwać pewien rodzaj współpracy, jazda staje się czystą przyjemnością - zakładam, że również i dla niej. Będzie w myślach ci dopingować, ale jednocześnie, gdy się przesadza, trzymać w ryzach.

Do celu dojechaliśmy w dobrym czasie, a obie laski były uśmiechnięte przy zamykaniu drzwi.

#blablacar #podroze #motoryzacja #samochody #logikarozowychpaskow #przemyslenia #oswiadczenie #drogi #polska
effen773 - tldr: prowadzenie auta z #rozowepaski

Wczoraj wracałem swoim autem z dz...

źródło: comment_ZVFBeTHfxVN2hXC1fTqa8IieJBD5PhXr.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@effen773: Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak
  • Odpowiedz
@effen773: Przeczytałem wpis, przeczytałem komentarze, spróbowałem wywnioskować o co Ci chodziło we wpisie, ale poległem i nie ważne jak wiele razy go przeczytam. OPie, o co Ci chodziło, co chciałeś nam przekazać?
  • Odpowiedz
@effen773: Wymyśliłeś już imiona dla waszych dzieci? Swoją drogą tak jak jeżdzę wszystkim co się da i nie narzekam, tak blabla nie używam bo właśnie takich mistrzów jazdy się boję, którzy na 3 godzinnym odcinku za punkt honoru postawią sobie urwanie 10 minut bo walenie szybkich i długich tras to z jakiegoś powodu dla nich rozrywka :-)
  • Odpowiedz