Wpis z mikrobloga

Czas na #pokazforme po kolejnym miesiącu zapierniczu. Co prawda miało być za parę dni ale dzisiaj mija równo miesiąc od ostatniego "pokazania" :) Przygotowałam takie zestawienie 3 zdjęć z różnych okresów czasu. Myślę, że wykonałam naprawdę kawał dobrej roboty dzięki #fortheworldtrenuje ( ͡º ͜ʖ͡º) Ćwiczenia co 2 dzień i trzymanie dobrej paszy dały takie efekty :P Wagowo wygląda to tak: wrzesień 2016 (w kryzysowym momencie było chyba nawet 67...), obecnie jest 55,5 kg ;) Śmiało stwierdzam, że: #nigdyniemialemlepszegobrzucha #nigdyniemialamlepszejdupy i w ogóle #nigdyniemialamlepszejformy. A co najlepsze, nawet jak wracam po 12godzinnym maratonie w pracy to chętnie ćwiczę jeszcze tą godzinę, półtorej :) Myślę, że już mam się czym chwalić i chętnie odpowiem na pytania, jakie mogą się pojawić :) Dodam, że ćwiczę TYLKO w domu. #mikrokoksy #atencyjnyrozowypasek #dieta #motywacja #rozowepaski P.S. Sorry za to białe tło, ale mistrzem painta nie jestem
evvelina - Czas na #pokazforme po kolejnym miesiącu zapierniczu. Co prawda miało być ...

źródło: comment_sVKfhFbngqI1hGRN2Dn1FEZx5VP9VWto.jpg

Pobierz
  • 165