Wpis z mikrobloga

Czas na #pokazforme po kolejnym miesiącu zapierniczu. Co prawda miało być za parę dni ale dzisiaj mija równo miesiąc od ostatniego "pokazania" :) Przygotowałam takie zestawienie 3 zdjęć z różnych okresów czasu. Myślę, że wykonałam naprawdę kawał dobrej roboty dzięki #fortheworldtrenuje ( ͡º ͜ʖ͡º) Ćwiczenia co 2 dzień i trzymanie dobrej paszy dały takie efekty :P Wagowo wygląda to tak: wrzesień 2016 (w kryzysowym momencie było chyba nawet 67...), obecnie jest 55,5 kg ;) Śmiało stwierdzam, że: #nigdyniemialemlepszegobrzucha #nigdyniemialamlepszejdupy i w ogóle #nigdyniemialamlepszejformy. A co najlepsze, nawet jak wracam po 12godzinnym maratonie w pracy to chętnie ćwiczę jeszcze tą godzinę, półtorej :) Myślę, że już mam się czym chwalić i chętnie odpowiem na pytania, jakie mogą się pojawić :) Dodam, że ćwiczę TYLKO w domu. #mikrokoksy #atencyjnyrozowypasek #dieta #motywacja #rozowepaski P.S. Sorry za to białe tło, ale mistrzem painta nie jestem
Pobierz
źródło: comment_sVKfhFbngqI1hGRN2Dn1FEZx5VP9VWto.jpg
  • 165
@evvelina: i nie ciągnie cię do słodyczy? Ja mam straszny problem, żeby wytrzymać bez nich długoterminowo, zwłaszcza jak w pracy nie mam nic do jedzenia poza czekoladkami od pacjentów i muszę się ratować przed śmiercią głodową ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@The_Starfish: szczerze mówiąc przez ten cały czas nie ale ostatnio zjadłam jednego cukierka i... potem kolejne 7 ;( ale generalnie nie mam tak ze mnie trzęsie jak widzę coś słodkiego xD np kawę słodzę pół łyżeczki cały czas praktycznie ;)