Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co sie ostatnio o------o to ja nie wiem. 24 lata, prawiczek, z ryja calkiem calkiem, ostatnio probowalem wyjsc z #tfwnogf i spotykalem sie z dziewcznami z #tinder. Nie chce klamac, wiec jak pojawialy sie pytania o przeszlosc w sprawie #zwiazki i #s--s to mowilem, ze nie mialem dziewczyny. Kontakty sie oczywiscie urywaly ale c--j, albo mnie pokocha takim jakim jestem, albo wcale. Ale od dluzszego czasu zaczalem dostawac malutko matchy na tinderze, mysle o co chodzi. Ostatnio byla impreza rodzina i kuzynka sie podsmiechuje ze mnie to pytam o co chodzi. I wyszlo, ze te listy nieruchajacych o ktorych pisal @wyjde_z_przegrywu naprawde istnieja i tam trafilem. I dlatego mam tak malo matchy... Ja p------e #rozowepaski odebralyscie mi wiare w ludzkosc. Tak wam k------o przeszkadza, ze 24 lata bylem sam?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 195
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I wyszlo, ze te listy nieruchajacych o ktorych pisal @wyjde_z_przegrywu naprawde istnieja i tam trafilem.


@AnonimoweMirkoWyznania: heh na badoo jest to samo, że kobiety widzą opisy innych kobiet na temat danego faceta. Raz na jakiś czas warto z fejkowego różowego konta podejrzeć opisy i jak są mega z-----e, to trzeba założyć nowe konto :)
  • Odpowiedz
@RuskaKarafka: jeśli to nieruchanie wynika z braku pewności siebie i problemów emocjonalnych to tak, człowiek sobie wkręca, że nie rucha bo jest beznadziejny. Ja znam dziewczyny, które nie są pewne siebie, ale nie trafiły na właściwą osobę i sobie czekają - i podejrzewam, że przed 30 nie spotkają nikogo sensownego np. ze względu na pracę. Nie odbija im, normalnie żyją, wychodzą, mają znajomych i ogólnie nic im się przykrego z
  • Odpowiedz
@SillySweet: Takich ludzi jest masa - i myślę, że to jest fakt, którego nie chce się zaakceptować, bo jest on kompletnie nie logicznie głupi.

Najśmieszniejsze jest to, że są to ludzie, których byś nigdy w codziennym życiu nie podejrzewała o takie odchyły.
Niestety, partycypują w takich grupach i robią taki melanż, że rakcontent wykopu to pikuś.

Ciekawe jest też fakt, że tacy ludzie z czasem robią sobie reset poglądów - dochodzi pewien wiek, sytuacja w życiu i nagle wszystko obraca się o
  • Odpowiedz
@11mac11: wiesz co, ludzie tego nie muszą mówić - widzisz po charakterze i całokształcie. Mam koleżankę, która o--------a non stop dziwne akcje - wcale mi się nie zwierza, że ma jedno-nocne akcje, a ja wiem i tak, że ma, bo jest p----------a, nie panuje nad sobą itd. Mam inną - całkowite przeciwieństwo, słodka dziewczyna, mól książkowy - opowiada mi trochę o życiu uczuciowym, w ten słodki, naiwny, dziecięcy jeszcze sposób
  • Odpowiedz
@SillySweet: Rozmawiamy o facetach, gdzie jest nacisk na jak najszybsze pozbycie się dziewictwa. Dodatkowo to nie jest mój wymysł z siadaniem poźnego prawictwa na psychikę, proszę: http://www.reuters.com/article/us-virginity-health-idUSFLE47097220071204 Jeśli by ci się nie chciało czytać:

Delaying sexual activity may "create health risks by impeding development of the emotional, cognitive, and interpersonal skills that are crucial to satisfactory sexual functioning and general well-being," they add.
  • Odpowiedz
@SillySweet: Oczywiście że tak, ludzie są różni, mają inne priorytety i inaczej się prowadzą. Zaznaczam tylko że czasem pozory mylą i różnie bywa, nie wszystko widać od razu ;)
  • Odpowiedz