Wpis z mikrobloga

No powiem wam że po raz kolejny świat mnie zaskoczył :) 2 dni temu napisałem wpis na mirko że szukam swojego pierwszego poważnego motocykla :) (przesiadka z 250).

No i słuchajcie, odezwał się do mnie zielonka @Motolufka, koleszka odpalił sobie internet wsiadł na własny motocykl i jeździł po mazowieckim i szukał dla mnie odpowiedniego motocykla! Przez dwa dni z chłopakiem chyba ze 100 smsów wymieniłem, plus ze dwie rozmowy telefoniczne, i chłopak znalazł dla mnie motocykl!

OGROMNE DZIĘKI! @Motolufka jesteś gość! Od wczoraj jestem dumnym posiadaczem CBF600 :)|
#motocykle
N.....a - No powiem wam że po raz kolejny świat mnie zaskoczył :) 2 dni temu napisałe...

źródło: comment_Ccm9YYvJe40CwLuzpDQ42PipETcnMzpc.jpg

Pobierz
  • 129
@NiebieskaSowa: Gratuluję zakupu i wielkie ukłony w stronę @Motolufka.
I pytanie przy okazji - sam jeżdżę na 250 i powoli zaczynam myśleć o czymś większym - spotykałem się ze stwierdzeniem, że jak ktoś jeździł na 250 to przywyknął do małej lekkiej maszyny i będzie popełniał błędy przy ujarzmieniu czegoś większego. Jak się do tego ustosunkowujesz? Czy faktycznie przesiadka na mocniejszy sprzęt jest jak inny świat, czy podobnie jak z autem
@zly_dzien: to jest opinia ludzi ktorzy sie nie znaja na wiekszych pojemnosciach, zaczynajac od tego ze motocykl nawet przy wadze tych 220 kg jest bardziej sterowny niz te 250ccm, sposob jazdy rozni sie to wiadomo - wieksze przyspieszenie i przez pare dni tylne kolo moze ci rwac spod tylka ale to jest do ogarniecia, teraz druga sprawa, jesli wybierasz sporta to waga sie zbytnio nie rozni ale sam sposob jazdy, hamowania,