Wpis z mikrobloga

No powiem wam że po raz kolejny świat mnie zaskoczył :) 2 dni temu napisałem wpis na mirko że szukam swojego pierwszego poważnego motocykla :) (przesiadka z 250).

No i słuchajcie, odezwał się do mnie zielonka @Motolufka, koleszka odpalił sobie internet wsiadł na własny motocykl i jeździł po mazowieckim i szukał dla mnie odpowiedniego motocykla! Przez dwa dni z chłopakiem chyba ze 100 smsów wymieniłem, plus ze dwie rozmowy telefoniczne, i chłopak znalazł dla mnie motocykl!

OGROMNE DZIĘKI! @Motolufka jesteś gość! Od wczoraj jestem dumnym posiadaczem CBF600 :)|
#motocykle
N.....a - No powiem wam że po raz kolejny świat mnie zaskoczył :) 2 dni temu napisałe...

źródło: comment_Ccm9YYvJe40CwLuzpDQ42PipETcnMzpc.jpg

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Motolufka: Opłaca się Twoim zdaniem kupować 250 ccm na pierwsze moto? Jeśli tak, to co takiego.

Szlifierki mnie nie interesują, w stronę chopperów i cruiserów jestem zdecydowanie bliżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Motolufka: Spoko, w wolnej chwili jeśli miałbyś możliwośc to byłoby spoko. Zostałem zarażony bakcylem odnośnie moto i w końcu chcę sobie ogarnąć moto jakieś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Motolufka: Szukam czegoś na pierwsze moto, problem taki że mam 197 cm wzrostu, gs500 zupełnie odpada.
Czy jest sens szukać czegoś w granicy 7 tysięcy zł (moto+wejściowe naprawy), czy zbierać dalej?
  • Odpowiedz
@Motolufka: 125 się w ogóle dotykasz czy boisz się że dostaniesz HIV? Bo nie mam jeszcze kat.A i zanim zrobię chciałbym spróbować na B.
Jakieś typy? Budżet raczej z dolnej granicy bo to na próbę...
  • Odpowiedz