Wpis z mikrobloga

@zirytowana_plaszczka: a no i oczywiście ryski na ekranie mam, nawet pełno, ale widać je tylko pod światło i będąc szczery musiałbym byc głupi zeby zakładać od razu po zakupie folie/szkło, męczyć sie z ich niedopracowaniem (brak oleofobowej powłoki, szybsze łapanie rys), zeby pod nimi miec idealny ekran XD no po co, chyba zeby serio stówkę wiecej wziąć przy sprzedaży XD
@Atariauke: Tak, tak pamiętam. W takim przypadku się zgadzam, ochrona być musi! :D iPhone sam w sobie też jest bardzo fajny w dotyku ale to już ustaliliśmy :D Telefon jest przede wszystkim dla mnie a nie dla kogoś kto to ewentualnie kiedyś odkupi.
@Atariauke: To jest mój pierwszy iPhone (mam 7) i na dzień dzisiejszy nie wracam do Androida. Kupiłem go w październiku - praktycznie zero ścinek/resetów/restartów/reinstalacji/brak konieczności instalacji apek w stylu ccleaner, brak codziennych aktualizacji apek androida (oczywiście kilkunastu na raz), płynność działania, praktycznie zero przycięć (jedynie apka wykopu od czasu do czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wcześniej miałem Sony Xperię Z3 Compact więc jakby nie patrzeć topowy model,
@Atariauke:

bugi głownie bo zawsze jak jest dostępna to siedzę na becie


Ja się nie spieszę, pobieram dopiero jak wszystko dopracują. W sumie dzięki bo to też m.in. dzięki takim ludziom jak Ty, wyłapującym błędy :D

unbox therapy zawsze szuka satysfakcjonującego kilku


Heh, troszkę z niego fanboj jabłuszka ( ͡ ͜ʖ ͡) Pooglądam sobie co on tam tworzy ;)

satysfakcjonującego odklejenia fabrycznej folii


Dla mnie odpakowywanie/odklejanie
@Atariauke: Jak dla mnie np. przyciski boczne sprawiają wrażenie solidności. W ogóle czujesz że trzymasz smartfona z górnej półki, a to nie jest takie oczywiste w przypadku niektórych marek. Szkoda że nie ma ikonki dzwonka/przekreślonego dzwonka bo czasami zdarza mi się ten przełącznik niechcący przestawić :D