Wpis z mikrobloga

Gracze csgo to chyba się zaczynają robić jak te audiofile.
A to Myszka ma 3432423 dpi, słuchawki w premium cool stereo mxassdasa, fpsy? MINIMALNIE TO JEST 500 KLATEK NA SEKUNDE, inaczej nie da się grać. Tylko GTX 1080 TI w SLI FRAJERZE.
Monitor 60 hz nie nadaje się do gry, widzę dosłownie każdą klatkę tej głupiej gry, jak chcesz grać w tak znamienitą i wymagającą grę to 144 hz to jest minimum, 244hz to jak hcesz grać competetive.
No wiesz stary teraz gram na 3:4 monitorze, kosztował mnie 20 tysięcy złotych, ale przynajmniej widzę lepiej i mam więcej fpsów, a ty co dalej na laptopie w 90 fpsach biedaku?
V-sync? eeee mówisz o tym ustawieniu co TYLKO ZMNIEJSZA fpsy?
#youtube #bekazpodludzi #heheszki #gry #gownowpis #takaprawda
  • 100
@Flypho potwierdzeniem jest tylko to że Source oblicza ruchy myszki na podstawie klatek. Przeciez o tym jest ta dyskusja. w innych grach ta różnica fps.może nic nie robić, ale w cs poprawia to widocznie płynność myszki
potwierdzeniem jest tylko to że Source oblicza ruchy myszki na podstawie klatek.


@porqqq: Przecież masz coś takiego jak raw input w CSie xD. Lel.

nie ośmieszaj sie prosze xD


@Ghost2:
Super argument, co tam jeszcze mi powiesz, biedaku intelektualny? xD Może jeszcze jakaś obelga?
@Flypho no to teraz #!$%@? z tym raw inputem xD wróć jak dowiesz się w jaki sposób działa ta komenda w cs. Jeszcze powiedz mi co ona ma wspólnego z tym co napisałem wyżej. Przecież ty masz zerowe pojęcie o tej grze i #!$%@? swoje farmazony zamiast poświęcić 5 min na research na internecie
no to teraz #!$%@? z tym raw inputem xD wróć jak dowiesz się w jaki sposób działa ta komenda w cs. Jeszcze powiedz mi co ona ma wspólnego z tym co napisałem wyżej. Przecież ty masz zerowe pojęcie o tej grze i #!$%@? swoje farmazony zamiast poświęcić 5 min na research na internecie


@porqqq: Nom. Sprawdziłem już. Polecam też sprawdzić swoją drogą. I co teraz? Co to zmieniło? xD
https://github.com/ValveSoftware/source-sdk-2013/blob/master/sp/src/game/client/in_mouse.cpp
@Kieres: No tak, bo global to jest tak wysoki poziom że to przecież niemożliwe grać tam bez sprzętu za 20k XD Słyszałem że profesjonalni gracze też nie zwracają w ogóle uwagi czy mają porządną myszkę czy taką za 10 zł z Biedronki, bo na Wykopie powiedzieli że nie ma różnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)