Wpis z mikrobloga

Gracze csgo to chyba się zaczynają robić jak te audiofile.
A to Myszka ma 3432423 dpi, słuchawki w premium cool stereo mxassdasa, fpsy? MINIMALNIE TO JEST 500 KLATEK NA SEKUNDE, inaczej nie da się grać. Tylko GTX 1080 TI w SLI FRAJERZE.
Monitor 60 hz nie nadaje się do gry, widzę dosłownie każdą klatkę tej głupiej gry, jak chcesz grać w tak znamienitą i wymagającą grę to 144 hz to jest minimum, 244hz to jak hcesz grać competetive.
No wiesz stary teraz gram na 3:4 monitorze, kosztował mnie 20 tysięcy złotych, ale przynajmniej widzę lepiej i mam więcej fpsów, a ty co dalej na laptopie w 90 fpsach biedaku?
V-sync? eeee mówisz o tym ustawieniu co TYLKO ZMNIEJSZA fpsy?
#youtube #bekazpodludzi #heheszki #gry #gownowpis #takaprawda
N.....y - Gracze csgo to chyba się zaczynają robić jak te audiofile. 
A to Myszka ma...
  • 100
może 144 klatki na sekundę ale silnik gry lepiej działa przy większej ilości co powoduje że te 144 wyświetlanych fpsów przy 300 w grze sprawia wrażenie o wiele płynniejszego


@Knax: Silnik silnikiem, ale monitor o częstotliwości odświeżania 144 Hz fizycznie nie wyświetli ci więcej klatek, więc nie wiem jak niby możesz osiągać większą płynność. Mając monitor 144Hz i generując 400 fpsów będziesz miał w przy dynamicznej grze tearing jak #!$%@?, bo
gdy nie tylko obserwujesz ekran ale też sterujesz myszką to czuć te dodatkowe fpsy, tak samo jak na 60hz czuć różnicę między 60 a 300 fpsami, dla kogoś kto tak gra to jest oczywiste


@Knax: Jedyna różnica jest taka, że na monitorze 60Hz grając przy 300 FPSach masz obraz rozdarty aż w 5 miejscach. Innymi słowy - twój końcowy obraz zostanie podzielony wertykalnie na 5 części w różnych proporcjach i każda
Usiądź do komputera z monitorem 144 Hz, zobacz 144 fps vs 288 fps. Sam się przekonasz jaka jest różnica. A pograj sobie kilka dni na 144hz, a potem wróć na 60 Hz.


@krig: A jak to podeprzesz inżynierią? xD Bo wiesz - idź se zobacz to tak w #!$%@? słabo w porównaniu do analizy działania monitora i karty graficznej.
#!$%@? jak komuś robi różnica 100 fps a 300 to jest #!$%@?ęty i sobie wmawia. Ślepa próba rozwaliłaby na bank takiego znawcę który "widzi" różnicę.

tak, ale np. 300 na 144 monitorze a 100 na 144 monitorze? Nie przeszedł byś próby na wykrywanie.


@iAmTS: XDDDDDDDD Spędziłeś w życiu choć minutę przy monitorze innym niż 60Hz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
rdkN - > #!$%@? jak komuś robi różnica 100 fps a 300 to jest #!$%@?ęty i sobie wmawia...

źródło: comment_NGwUQiTYMaR3Xu3pmt5NH1mcnQ41xB6z.gif

Pobierz
Masz internet to sobie poszukaj jak to wygląda od strony technicznej. Ja tylko napisałem, że jest różnica i to znacząca. Nie musisz wierzyć. To już nie jest moja sprawa XD


@krig: Czyli argumentum ad zdupinum xD. Wysryw nadający się wprost do śmietnika. Zmarnowałeś czas pisząc to.
Tak dziala silnik cs ze ruchy myszki obliczane sa na podstawie aktualnej ilosci fps w grze. Wiec nawet jak masz ten monitor 144hz i te 144fps to i tak bedzie roznica pomiedzy 144hz a np. 400 fps, bo zauwazysz zmiane w poruszaniu sie myszki i jej szarpaniu na ekranie. Zreszta https://www.youtube.com/watch?v=hjWSRTYV8e0 lepiej nie da sie tego wytlumaczyc


@porqqq: Ten film właściwie nie tłumaczy niczego poza tym, że można spróbować. Koleś się
Taki jak Twój.


@krig: Ziomek, ja ci tylko tłumaczę w jaki sposób monitor wyświetla obraz z karty graficznej i w jaki sposób chciałbyś uzasadnić twoje twierdzenia biorąc pod uwagę fakty, a ty tylko plujesz w moją stronę teksty typu 'jo wim lypij'. No #!$%@? xD.