Wpis z mikrobloga

Gracze csgo to chyba się zaczynają robić jak te audiofile.
A to Myszka ma 3432423 dpi, słuchawki w premium cool stereo mxassdasa, fpsy? MINIMALNIE TO JEST 500 KLATEK NA SEKUNDE, inaczej nie da się grać. Tylko GTX 1080 TI w SLI FRAJERZE.
Monitor 60 hz nie nadaje się do gry, widzę dosłownie każdą klatkę tej głupiej gry, jak chcesz grać w tak znamienitą i wymagającą grę to 144 hz to jest minimum, 244hz to jak hcesz grać competetive.
No wiesz stary teraz gram na 3:4 monitorze, kosztował mnie 20 tysięcy złotych, ale przynajmniej widzę lepiej i mam więcej fpsów, a ty co dalej na laptopie w 90 fpsach biedaku?
V-sync? eeee mówisz o tym ustawieniu co TYLKO ZMNIEJSZA fpsy?
#youtube #bekazpodludzi #heheszki #gry #gownowpis #takaprawda
N.....y - Gracze csgo to chyba się zaczynają robić jak te audiofile. 
A to Myszka ma...
  • 100
  • Odpowiedz
@Nedkely: w 1.6 to samo było, ludzie mieli monitory panoramiczne po 24 cale a grali w kwadracie 640x480 xD

144hz akurat dobra sprawa, widać roznice
  • Odpowiedz
@webdruid: @zackson: Opowiedzcie coś więcej o tej różnicy, serio gołym okiem widać tę przepaść dzielącą ekran 60 i 144hz? Szybciej się reaguje? Pytam z ciekawości, bo sam gram na 15 calowym lapku i nie zamierzam dla cs'a kupować lepszego monitora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NoMojo nie widac rozmycia przy szybkim ruchu. a co za tym idzie gdy obracasz sie w grze widzisz ostro i mozesz np zobaczyc przeciwnika.

to akurat nie jest czarna magia.
  • Odpowiedz
@NoMojo: nie gram w CSa i inne PvP wymagające szybkiego czasu reakcji - więc różnicy i wpływu na wyniki - nie znam. Generalnie różnica jak pomiędzy np. 30 fps a 60 fps, obraz jest dużo płynniejszy i przyjemniejszy w odbiorze. Żeby nie było, podobno są ludzie którzy róznicy pomiędzy 60 a 120-144 fps nie widzą.
@Nedkely: wolę w drugą stronę, wolę swojego 3 letniego ROGa na TNce i 144hz +
  • Odpowiedz
@Nedkely: @Croudflup: kolejni znawcy... sam garam na 60fps na laptopie ale mialem okazje grac na roznych konfiguracjach, i widac roznice. juz pomijam skilla ale sam komfort gry jest wieksz. myszka nie musi miec 50000dpi tylko sensor precyzyjny, tez myslalem ze nie ma roznicy a jak ostatnio musialem uzywac jakiejs taniej myszki do zwyklego uzywania komputera to mnie #!$%@? strzelal;c
  • Odpowiedz
@Nedkely: #!$%@? jak komuś robi różnica 100 fps a 300 to jest #!$%@?ęty i sobie wmawia. Ślepa próba rozwaliłaby na bank takiego znawcę który "widzi" różnicę.

Oczywiście jak dasz jedno przy drugim np. 144 i 400 to może ktoś tam by różnicę zobaczył. Ale #!$%@? nikt mi nie wmówi...

Oczywiście również 30 a 60 fps widać w #!$%@? i każdy taką ślepą próbę przejdzie. 60-144 może już nie każdy ale zapalony
  • Odpowiedz
@Knax: audiofila strugasz ostro widzę. Ja mówię o ślepej próbie, gdzie byś nie miał żadnego pojęcia i porównania. To byś musiał to na specjalnie wyselekcjonowanej scenie szybkiego przewinięcia obrazu z przeciwnikiem w ruchu chyba robić żeby móc między 300 a 100 klatkami na tym samym monitorze trafić. Śmiem wątpić w fizyczne możliwości naszego #!$%@? aparatu jakim jest oko.
  • Odpowiedz