Wpis z mikrobloga

@hodge2: jak kto woli, ale nie widzę w tym sensu. Można się tylko spalić i leje się pewnie po plecach. Tak to chociaż w koszulkę wsiąknie.
  • Odpowiedz
@hodge2: ogólnie luz - ludzie na plaży nie bulwersują a w mieście, podczas wykonywania aktywności, już tak? xD

Natomiast zgadzam się z kolega wyżej, że z dzisiejszą odzieżą sportową to chyba takie bieganie to tylko żeby się przyfleksować, a to już wiocha i w mieście i na wsi ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 11
@hodge2 jak polecisz dychę poniżej 30 minut to luz. W przeciwnym wypadku wiocha.
Dobra koszulka techniczna da lepsze chłodzenie niż brak koszulki.
  • Odpowiedz