Wpis z mikrobloga

@godoto: Bo jeszcze nie doszły, była analogiczna sytuacja z 1080 od msi - przed dostawą wystawili cenę 750e, a jak doszły to już na 810 skoczyła, ale kto zamówił za 750 ten dostał za 750. Generalnie sprawdzałem niemieckie fora od "okazji" i ludzie dzwonili na callcenter amazona zapytać czy im się karty nie pomyliły i dostali info, że nie, to legitna 1080ti w wersji extreme - w PL najtaniej za 3700zł
  • Odpowiedz
@Teylor: Ich habe 2 von diesen Grafikkarten gekauft. Es werden NICHT die abgebildeten zugesendet sondern normale
Gigabyte Aorus 1080er !!! mit dem schnelleren Speicher! Im Kleingedruckten steht dies auch!
Prozessor: 1080
Ram: 8!!! GB.

Dazu kam bei mir eine "angepasste" Rechnung zum angegebenen Preis mit minderwertigerer 1080 !
Danach stellt man sich dumm.....

Na ile znam niemiecki to zrozumiałem z tego że zamówił to i przyszła do niego zwykła 1080
  • Odpowiedz
@Doleginho: Nie mógł jej dostać bo tej karty amazon jeszcze nie wysyła. Z komentarzy poniżej wynika, że koleś prawdopodobnie pisze o jakiejś innej aukcji/ofercie
  • Odpowiedz
@Doleginho Wygląda na to, że bezpośrednio od amazona, ale ręki sobie uciąć nie dam. Jeżeli interesuje Cię HEDT to zakładam, że audio w to wliczamy ;) https://www.massdrop.com/buy/fostex-x-massdrop-th-x00 fostexy robione specjalnie pod massdropa, bardzo dobre opinie - niestety innerfidelity nie stawia ich na szczycie bo nia pasuje mu ta słynna charakterystyka V wszystkich fostexów, ale jak lubisz masaż policzków basem to cena miażdży podobne modele fostexa
  • Odpowiedz
@Teylor: Chyba muszę być tam zarejestrowany żeby zobaczyć tą ofertę :/

Wiesz jak to wygląda z tym amazonem? Jeśli weźmie się to teraz, to oni dają jakąkolwiek gwarancję, że ten sprzęt będzie dostępny dajmy na to w ciągu 2 miesięcy? Da się z tego wycofać? Czy pieniądze są zamrożone i tyle?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Doleginho zamówienie można w każdej chwili anulować, a kasę pobierają dopiero przy wysyłce, co do gwarancji czasu dostawy to niestety nie wiem jak to wygląda
  • Odpowiedz
@Doleginho: z tego co mi translator powiedział doszło do pomyłki przez co anulowali Guten Tag,

wir haben eine wichtige Information zu Ihrer aktuellen Bestellung 303-3880161-0562709.

Sie hatten bei uns folgende(n) Artikel bestellt:

GIGABYTE GeForce GTX 1080TI AORUS X (11GB GDDR5X Xtreme Edition, ATX) schwarz

Der Artikel wurde von uns auf der Website irrtümlich mit einem falschen Preis ausgezeichnet. Wir mussten ihn daher aus Ihrer Bestellung stornieren. Selbstverständlich wird er Ihnen nicht
  • Odpowiedz