Wpis z mikrobloga

@godoto: Bo jeszcze nie doszły, była analogiczna sytuacja z 1080 od msi - przed dostawą wystawili cenę 750e, a jak doszły to już na 810 skoczyła, ale kto zamówił za 750 ten dostał za 750. Generalnie sprawdzałem niemieckie fora od "okazji" i ludzie dzwonili na callcenter amazona zapytać czy im się karty nie pomyliły i dostali info, że nie, to legitna 1080ti w wersji extreme - w PL najtaniej za
  • Odpowiedz
@Teylor: Ich habe 2 von diesen Grafikkarten gekauft. Es werden NICHT die abgebildeten zugesendet sondern normale
Gigabyte Aorus 1080er !!! mit dem schnelleren Speicher! Im Kleingedruckten steht dies auch!
Prozessor: 1080
Ram: 8!!! GB.

Dazu kam bei mir eine "angepasste" Rechnung zum angegebenen Preis mit minderwertigerer
  • Odpowiedz
@Doleginho: Nie mógł jej dostać bo tej karty amazon jeszcze nie wysyła. Z komentarzy poniżej wynika, że koleś prawdopodobnie pisze o jakiejś innej aukcji/ofercie
  • Odpowiedz
@Doleginho Wygląda na to, że bezpośrednio od amazona, ale ręki sobie uciąć nie dam. Jeżeli interesuje Cię HEDT to zakładam, że audio w to wliczamy ;) https://www.massdrop.com/buy/fostex-x-massdrop-th-x00 fostexy robione specjalnie pod massdropa, bardzo dobre opinie - niestety innerfidelity nie stawia ich na szczycie bo nia pasuje mu ta słynna charakterystyka V wszystkich fostexów, ale jak lubisz masaż policzków basem to cena miażdży podobne modele fostexa
  • Odpowiedz
@Teylor: Chyba muszę być tam zarejestrowany żeby zobaczyć tą ofertę :/

Wiesz jak to wygląda z tym amazonem? Jeśli weźmie się to teraz, to oni dają jakąkolwiek gwarancję, że ten sprzęt będzie dostępny dajmy na to w ciągu 2 miesięcy? Da się z tego wycofać? Czy pieniądze są zamrożone i tyle?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Doleginho zamówienie można w każdej chwili anulować, a kasę pobierają dopiero przy wysyłce, co do gwarancji czasu dostawy to niestety nie wiem jak to wygląda
  • Odpowiedz
@Doleginho: z tego co mi translator powiedział doszło do pomyłki przez co anulowali Guten Tag,

wir haben eine wichtige Information zu Ihrer aktuellen Bestellung 303-3880161-0562709.

Sie hatten bei uns folgende(n) Artikel
  • Odpowiedz