Wpis z mikrobloga

@Hatespinner: Chyba ty trollujesz, kolejny typ co patrzy na bebechy, a nie to jak dziala.
Zeby ci to latwiej zobrazowac, to mozesz miec PCta z #!$%@? bebechami, a i tak na Windowsie sie zatnie, a np wezmiesz sobie Nintendo DS i dziala plynnie.
Moze iPhone sie nie nadaje jako renderfarma dla BTC ale jak wyciagam i klikam sluchawke i wciskam numer to wszystko elegancko smiga.
Najbardziej podoba mi się stwierdzenie kucy ze iPhone jest drogi i wgl xiaomi lepsze. iPhone kosztuje tyle co flagowiec np. Samaunga na androidzie. To ze większość aktorek używa iPhone to może dlatego ze marka apple wywodzi się z USA gdzie ludzie maja mentalność wspierania swoich produktów? Zaskoczę was - iPhone wychodzi taniej od flagowcow na Androidzie w USA. Apple ma coś czego wyznawcy androida nie potrafią zrozumieć - spoko interfejs. Zgadza się,
Zeby ci to latwiej zobrazowac, to mozesz miec PCta z #!$%@? bebechami, a i tak na Windowsie sie zatnie, a np wezmiesz sobie Nintendo DS i dziala plynnie.


@loczyn: Twój się może zatnie, mi się Windows zaciął ostatni raz ze 2 lata temu. XD Przeświadczenie applefagów, że każdy inny OS się zacina, nabyte przy rozmowie z innymi applefagami robi z was żałosnych dyskutantów.

Poza tym PC po to ma bebechy, żeby
jakieś Huaweie, tanie Samsungi, Motorole. Wszystko szajs.


@Harry19911: O nie, akurat Motorole mają czystego Androida i to jest chyba jeden z najlepiej działających smartfonów na rynku. Nawet budżetowe serie E działają raczej płynnie.
@Harry19911: Mam Motorolę X z 2014 roku i system #!$%@? superpłynnie, żadnych ścinek (Android 6). Raz mi się zdarzył reset z powodu przegrzania i to tyle problemów. Po przesiadce z #!$%@? Samsunga to jak niebo a ziemia. Android to ogólnie bardzo dobry system tylko każda duża firma chce go na siłę ulepszać a nie bardzo potrafi. Istnieje bardzo prosta zależność - im bardziej zmodyfikowany czysty Android tym gorzej działa ( ͡
Twój się może zatnie, mi się Windows zaciął ostatni raz ze 2 lata temu. XD Przeświadczenie applefagów, że każdy inny OS się zacina, nabyte przy rozmowie z innymi applefagami robi z was żałosnych dyskutantów.

Różnica między mną, a tobą jest taka, że ja z innych telefonów korzystałem, ty natomiast iPhona w ręku miałeś co najwyżej w salonie.

Poza tym PC po to ma bebechy, żeby uruchamiać nowe gry w FHD i ultra
To tylko twoje przeświadczenie niczym nie poparte.


To się tyczy wszystkich twoich argumentów powyżej. W sumie to nie do końca, bo to nie są przeświadczenia tylko kłamstwa. Wiesz, że nie masz racji i zaczynasz wymyślać brednie.

Topowiec Xiaomi też kosztuje 3k, a dobrego iPhona można dostać już za 1300 zł w pierwszym lepszym markecie elektronicznym.


@loczyn: Najmocniejszy Xiaomi 450$. Najmocniejszy iPhone 760$. No, faktycznie - nie 2x tylko ponad 1,5x drozszy.