Wpis z mikrobloga

pomyliłeś coś. Jedynym plusem Xiaomi jest to, że jest tańszy.


@Jaraz: Jeszcze ma Androida xD. I normalny port USB. I port na karty pamięci.
  • Odpowiedz
@Flypho: Android? Mówimy o plusach a nie minusach ( ͡° ͜ʖ ͡°) karta pamięci? Przypominam że mamy XXI wiek, o czym nawet Xiaomi już wie i nie montuje ich w swoich flagowcach.
  • Odpowiedz
@Flypho: iOS robi to że może mieć lepiej dopracowane aplikacje, albo "po prostu działającą" integrację z OS X. System ma lepsze animacje niż te w MIUI które udają iOS.

Ale to już nie te czasy gdy argumentem za iOS było to że Android się muli. Mój Xiaomi ani razu się nie przywiesił, chodzi dokładnie tak samo jak rok temu. To że inny telefon miałby jeszcze lepszy wyświetlacz, aparat czy coś
  • Odpowiedz
Aha więc jedynym plusem iPhone jest to, że jest droższy?


@RayColl_PL: Plusem iPhone jest marka. Dlatego wszystkie tapeciary z całego świata w wieku 12-16 lat nie szanują innego telefonu, bo pokazać się bez iphona to przypał.
Z technologicznego punktu widzenia to iPhone wcale nie powala w stosunku do flagowców Xiaomi, bo za cenę jednego iPhona, można kupić dwa Xiaomi w odstępie roku i mieć nowy, topowy telefon podczas gdy fan
  • Odpowiedz
@Harry19911: Dokładnie, deneralnie głównym mitem powielanym od jakichś 2-3 lat jest to, że iPhone'y są szybsze. Otóż iPhone'y są jedynie PŁYNNIEJSZE przez dobrze dopracowane animacje, ale nie szybsze. W dodatku sam iOS jest tak prosty, że czasem wręcz łopatologiczny.

Jeśli chodzi o iOS najbardziej #!$%@? ZERO możliwości personalizacji:
- problemy nawet ze zmianą dzwonka
- brak możliwości ustawienia ikonek
-
  • Odpowiedz
@loczyn: właśnie Xiaomi nie laguje co mnie zaskoczyło po przesiadce z Sony Xperii S. Myślałem że może "w tych czasach" każdy Android nie laguje. Do czasu aż zobaczyłem np. jakiś nowy Sony Aqua który potrafi się zawiesić jak ktoś do niego dzwoni xD jakieś Huaweie, tanie Samsungi, Motorole. Wszystko szajs.
  • Odpowiedz