Wpis z mikrobloga

@kropek00 Do Poznania lecę dzisiaj na dwa dni, także jak posiedzę to dam ci znać, które bardziej mi się podobało.

@ArekJ
@mama_Andrzejka Do Szynkarni już nie dam rady bo dzisiaj przegrupowuje się do Poznania.W Pasibrzuchu byłem pierwszej nocy. Standardowo wziąłem burgera z jajem sadzonym. Przezajebisty. A do Szynkarni właśnie zaraz powiem znajomym, że lecimy bo właśnie wyszliśmy z aquaparku i zasłużyliśmy na porządny obiad ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Maliszak: Ziomeczku z Aquaparku uderz w drugą stronę - na Gaj. Na Borowskiej/Ślicznej jest ponoć genialne hipsterskie jedzenie - Osiem Misek - ciągle ktoś o tym pisze z zachwytem. Obok jest najlepsza pizza (oprócz Pieca na Szewskiej) - córka Włocha prowadzi Sjesta Trattoria na Ślicznej. 50m obok jest Sawara Gyros - najlepszy gyros we Wrocławiu.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ZombCzasu W Lublinie byłem niestety w lutym i mimo pogody też niesamowicie podobał mi klimat. Odwiedziłem kilka klimatycznych knajpek no i moim faworytem bezapelacyjnie został św. Michał i tamtejszy tatar. Na pewno wpadnę tam jeszcze w wakacje, bo muszę strzelić piwko w plenerze. A co do wrocławskiego rynku - lubię harmider bo wtedy czuje, że miasto żyje ;).