Wpis z mikrobloga

Jestem we #wroclaw od 3 dni i z ręką na sercu muszę przyznać że lepszego miasta w Polsce nie ma. Rynek i knajpy tutaj to #!$%@? mistrzostwo.
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maliszak miasto jak każde inne. Ciekawe czy byś tak mówił stojąc w korku w godzinach szczytu. Takie korki jak dziś z Grunwaldu do ZOO to we Wrocku chleb powszedni w praktycznie każdej dzielnicy.
  • Odpowiedz
  • 22
@sir_pszemek Mireczku. Ja nie rozpatruje Wrocławia pod kątem codziennego życia tutaj i funkcjonowania. Zwiedziłem już kilkanaście największych miast w Polsce i po prostu tutejszy klimat okołorynkowy i miejsca do wypicia piwa/ mocniejszych trunków zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Na co dzień mieszkam w Warszawie i zdaje sobie sprawę z tego, że życie w większym mieście niesie ze sobą sporo niedogodność - m.in korki o których wspomniałeś :)).
  • Odpowiedz
@Kynareth ja zaraz 2 lata i ciągle odkrywam coś nowego. Ostatnio pierwszy raz widziałam Leśnicę. Zadupie straszne, ale przynajmniej mają trwamaje XDDD
  • Odpowiedz
  • 3
@Maliszak kurde, jestem tez 3 dzien i owszem jest fajnie, ale nie zachwycilo mnie jakos mocno. Gdansk zrobil na mnie wieksze wrazenie :) Mimo wszystko jak ktos nie byl, to warto zobaczyc.
  • Odpowiedz