Wpis z mikrobloga

@arczer: blabla w niczym nie pomoże, blabla w regulaminie umywa ręce.

@Rezonator: no to już sensownie. Najbliższy samolot masz chyba we wtorek z wolnymi biletami... Jeżeli będziesz chciał polecieć dzisiaj lub jutro to bilet ze 300E.
  • Odpowiedz
@Rezonator: z bankomatu wyplacisz euro normalnie. Pewnie po kursie 1:1, ale lepsze to niz nie miec euro.


Z Frankfurtu Lufthansa lata kilka razy dziennie na Heathrow. Tylko na dzisiaj widze bilety za £274. Za £140 jest Iberia + BA przez Madryt... ale na miejscu bylbys jutro o 13:50.
  • Odpowiedz
@Rezonator: ale jakiegoś przewoźnika busowego PL-UK uda ci się znaleźć, który będzie jechał akurat. Poszukaj na jakimś nie wiem Gumtree? Nie wiem gdzie się polscy busiarze ogłaszają w UK.

Jeżeli chcesz samolotem to tanio polecisz z Dusseldorfu (DUS), poniżej 100E.
  • Odpowiedz
@Rezonator: na prom zabieralem autostopowiczki i nie bylo problemu. Zapytali tylko czemu mamy wpisane 2 osoby, a jada 4, to powiedzialem, ze jak rezerwowalismy, to nie wiedzielismy, ze bedziemy w 4 jechac.

  • Odpowiedz
@Rezonator: kurczę Mirku współczuje. Na początku przeczytałem ze 50km od Londynu i juz rozkminialem ze moglbym po ciebie podjechać, dopiero potem wyszukałem gdzie jest Gottingen
  • Odpowiedz
@m_bielawski: @Rezonator: z Kassel-Wilhelmshöhe jeżdżą pociągi DB prosto na lotnisko. Co kilka godzin :) Tylko trzeba dopłacić za torbę, ale przy pomyślnym wietrze najpóźniej jutro rano kolega wyleci i będzie w Londynie za jakieś 200-300E. Jakbym mieszkał trochę bliżej to bym mógł odebrać i podrzucić na lotnisko, ale mam ze 4-5h drogi autem.
  • Odpowiedz
@Rezonator: no to zostają ci tylko i wyłącznie busy lub stop - poluj na grupach facebookowych tak jak wyżej radzili, albo poszukaj jakichś kierowców na postoju (autostopowicze często tak robią).Masz może ADAC?
  • Odpowiedz