Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
ogólnie jestem szczupły - mam tylko brzuch jak koleś na zdjęciu - #skinnyfat

mireczki, co zrobić, by zlikwidować brzuch? mam robić brzuszki czy może aerobiczna szóstka weidera?

mięsa jem mało (jak mame zrobi)
głównie nabiał (mleko z płatkami, jogurt z muskli, sery pleśniowe, gouda, twarożki)

codziennie siedzę 10h (8h w pracy + 2h dojazd samochodem)

#mirkokoksy #mikrokoksy #fitness #dieta #odzywianie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
ogólnie jestem szczupły - mam tylko...

źródło: comment_uAkaA076vA0ktPYe41v84PONXlv4BQIR.jpg

Pobierz
  • 67
PrzyczajonaRozowypasek: Kilka dni temu miałem dodać identyczny wpis przez Anonimowe MW ale nie zrobiłem tego ze względu na to, że wiedziałem co się będzie dziać pod wpisem. No i nie myliłem się. Komentarze typu: "LOL BK to musi być bait" zalewają cały temat i OP (podobnie do mnie) zamiast otrzymać poradę od ludzi którzy się znają i mają odrobinę chęci pomocy praktycznie gówno się dowiaduje.
Ludzie na serio nie ogarniać, że
@AnonimoweMirkoWyznania: aby pozbyć się sadła to krótka piłka: aktywność fizyczna i ujemny bilans kaloryczny. biegać możesz jak chcesz redukować, ale od siebie polecam siłownię, bo taka lordoza powstaje też w wyniku siedzącego trybu życia przez osłabienie mięśni brzucha które mają za zadanie stabilizacje kręgosłupa
@AnonimoweMirkoWyznania: PrzyczajonaRozowypasek: bieganie jest słabe. Ja osobiście nie jestem zwolennikiem biegania jak ktoś nie lubi. Wystarczy ciężki trening siłowy 3x w tygodniu na niskim zakresie powtórzeń z ćwiczeniami wielostawowymi (martwy, siad, front siad, wiosło, ława, military press, snatch high pull, itp) + deficyt kaloryczny. Najważniejsze żeby trzymać kortyzol w ryzach, tzn. unikać drastycznych diet, nie biegać 10x w tygodniu czyli zwyczajnie odrzucić myślenie im więcej tym lepiej. Be smart. Ja najwięcej