Wpis z mikrobloga

@pk347: to akurat prawda, nawet nie ma się o co czepić węgrów.. przyjechał zasianek z cebulandi zaczał tupać nóżką, nadoł się jak balon i myślał że mu wszyscy na ręke pójdą, bo walczy w słusznej sprawie.. dyplomacja zagraniczna tak bardzo.. ehh.. ale spoko w razie czego obronio nas helikoptery macierewicza... ohh wait.. nie ma przecież żadnych helikopterów
@pk347: przecież #!$%@?, niech se siedzi ten tusk te dwa lata, zejdzie jak z bicza trzasnał i dodatkowo Polak na stanowisku.. to te idioty taką imbę zrobiły że brak słów.. gdzie #!$%@? z taką polityką zagraniczna między cywilizowane ludzie? a jak się #!$%@? poklepują teraz po pisiorach ludzie z neizależnej, komantarze.. tu kwiaty se wreczają, tu kaczyn mami ludzi już 7 rok jakimś #!$%@? smoleńskiem.. jaaa #!$%@? jaki to jest cyrk...
@pk347: Nie wiem kto wiązał pis z prawakami, ale prawdopodobnie musiał upaść na głowę. Wstyd mi za takich ludzi i mogę im jedynie współczuć. Niemniej proszę w imieniu reszty rozsądnych o popełnienie tego pierwszego kroku w stronę normalności i zaprzestania używania tego tagu pod takimi postami.
@pk347: Ja bardzo przepraszam, ale jeśli na kilka tysięcy osób, kilkadziesiąt z nich jest niepełnosprawnych psychicznie i robi bajzel, to nic się na to nie poradzi. Każda grupa musi mieć swoich odszczepieńców, niemniej nie należy wtedy tej grupy postrzegać przez pryzmat tej podgrupki. Jeśli ktoś natomiast inaczej nie potrafi, a na dodatek robi to ustawicznie i regularnie, to bardzo bym prosił o znalezienie sobie innego tagu. np. bekazprawackichtrolli i używanie go