Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie to że bohaterką serialu Fallout będzie baba. Silna niezależna kobieta hehe już to widzieliśmy w The Last of Us 2 Tam były dwie główne bohaterki - też baby. I te baby mordowały chłopów o wiele większych i silniejszych często w zwarciu za pomocą broni białej co brzmi abstrakcyjnie. W prawdziwym świecie postapo taka delikatna baba zostałaby zgwałcona i zabita na miejscu. Ile jeszcze będą nam wciskać ten lewicowy syf? O murzynach strzegących prawa (czarny szeryf w Fallout 3 xD) w anarchicznych społecznościach już nawet nie będę wspomniał.

#fallout #thelastofus #gry #seriale
Larsberg - #!$%@? mnie to że bohaterką serialu Fallout będzie baba. Silna niezależna ...

źródło: temp_file6696333554696268638

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • 14
@Miecz12 Ale co nie kupować? Czekam na ten serial bo jest fanem uniwersum Fallout ale gdy dowiedziałem się że bohaterką będzie baba to się rozczarowałem po prostu. Nie tak to sobie wyobrażałem.
  • Odpowiedz
@Larsberg: ach te lewicowe płatki śniegu co o wszystko się spłakują, bo ich uraża

W #!$%@? mam czy będzie chłop czy baba, moja męskość od tego nie ucierpi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ważne żeby scenariusz był dobry.
  • Odpowiedz
#!$%@? mnie to że bohaterką serialu Fallout będzie baba. Silna niezależna kobieta hehe już to widzieliśmy w The Last of Us 2 Tam były dwie główne bohaterki - też baby. I te baby mordowały chłopów o wiele większych i silniejszych często w zwarciu za pomocą broni białej co brzmi abstrakcyjnie. W prawdziwym świecie postapo taka delikatna baba zostałaby zgwałcona i zabita na miejscu. Ile jeszcze będą nam wciskać ten lewicowy syf? O
  • Odpowiedz
@Larsberg: musisz wiedzieć, że największymi fanami serii gier fallout to kobiety, więc się nie dziwię czemu kobieta gra główną rolę w serialu. Serial robi się pod fanów a nie widzimisię pojedynczych przypadków płci przeciwnej.
  • Odpowiedz
@Larsberg po obejrzeniu zwiastuna miałem jeszcze nadzieję, że to będzie spoko, zwłaszcza że twórcy mówili, że ta główna bohaterka jest taka pogodna i pełna nadziei, a zostaje szybko sprowadzona do rzeczywistości, jaką jest dystopijny, post-nuklerany świat Fallouta. Z tym, że laska jest bohaterką też nie miałem problemu, sam często grywałem w F1 i F2 laską z Charyzmą 10 i rumpotałem się z kim popadło - laska ma więcej możliwości w grze, bo
  • Odpowiedz
@Larsberg: Grałem w Fallouta 3, odklejką jest twoje zesranie się o kolor skóry fikcyjnej postaci, BO JAK TO TAK CZARNY NIE JEST MORDERCĄ I GWAŁCICIELEM?
  • Odpowiedz
@Larsberg: co ty #!$%@? wiesz o Falloucie? Normalnie babką się grało i nikt z tego powodu nie płakał, co więcej miało to w pewnych miejscach wpływ na grę
  • Odpowiedz
@Larsberg: Mnie najbardziej #!$%@? traktowanie sci-fi jako worka na każde, nawet największe #!$%@?ństwo. Zamiast przyjąć jedno konkretne założenie i wszystko inne pozostawić jak w realnym świecie, to scenarzyści i fanboye gębę sobie wycierają frazą " to jest inne uniwersum od naszego". Przeszkadza ci, że filigranowa laska rzuca umięśnionymi zombiakami niczym workami na buty? Ty debilu - okaże się przecież, że jej ojciec był kosmitą, który walczył z kosmiczną zarazą zamieniającą ludzi
  • Odpowiedz