Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co się właśnie odwaliło to nie wierzę xD
Wracam z kumplem do naszej wioski na weekend z Torunia. Jego panna została u nich na mieszkaniu bo podobno ciężko chora.
Pech chciał, że po 100km kumpel zorientował się, że zapomniał dokumentów, które miał zabrać ojcu, żeby mu coś w urzędzie załatwił.
Wracamy więc do niego. Różowa mu ozdrowiała, nie ma jej w mieszkaniu i widać, że się szykowała gdzieś, jeszcze pachnie perfumami etc.
Kumpel do niej dzwoni co robi a ta, że leży w łóżku i ma gorączkę xD
Coś czuję, że jest po związku xD
3 lata razem.
#zwiazki #zdrada #bolecnaboku

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 232
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to jest jakiś regionalizm? Bo brzmi jakby OP miał dodatkowy chromosom

@pwn3r: Hmmm? Wielu tak mówi, ale czy to jest regionalizm to nie wiem. Wiem, że przy standardowej gramatyce to jest błędem i niestety sam czasami to używam.
  • Odpowiedz
@asirak: A dlaczego przemocą?
Czy uważasz, że jeżeli panna puszcza Cię bokiem, kłamie i jeszcze ma czelność wmawiać Ci, że to Twoja wina, a co gorsza dochodzi do rękoczynów z jej strony, czy chwyta za jakieś narzędzie, aby jeszcze bardziej Cie upodlić/zrobić krzywdę, to profilaktyczny plask w twarz nazywasz przemocą?

Idąc Twoim tokiem myślenia, dzieciakowi jak klapa dajesz, to też jesteś zła, starzy to patologia i zgłaszasz sprawę do rzecznika praw dziecka, bo ojciec/matka to seba/karyna?

Zejdź na ziemię kobieto i co lepsze
  • Odpowiedz
a co gorsza dochodzi do rękoczynów z jej strony, czy chwyta za jakieś narzędzie, aby jeszcze bardziej Cie upodlić/zrobić krzywdę, to profilaktyczny plask w twarz nazywasz przemocą?


@Nie_Do_Twarzy_Mi_Z_Aureola: Ale o czym ty w ogóle mówisz, w tej historii to OP jak ostatni patus się rzucił do kochanka różowej, i to mnie oburza.

Jak tam na marsze feministek już
  • Odpowiedz