Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem niebieskim paskiem i w tym semestrze rozpocząłem wf. Dziś miałem pierwsze zajęcia i sa to ogólnie zajęcia aerobiku #studbaza. Zapisałem sie tu bo zależało mi na tym żeby to było we wtorek bo na inne dni mam inne plany i o tej godzinie tylko był aerobik. W każdym razie dziś były pierwsze zajęcia.

To uczucie gdy grupa liczy 13 osób a ja jestem jedynym niebieskim i nikogo nie znam tam. Dziś cały czas stałem sam jak kolek i z nikim nie gadałem eh i umieralemvw środku..

Dajcie protipy jak jakoś zapoznać się z tymi różowymi. Dziś nawet cześć im nie powiedziałem i w ogóle nie gadałem z nimi.

Tyle różowych to może i uda się mi wyjść z #tfwnogf. W ogóle piekne sa te dziewczyny i jedna taka jakby szara myszka z wyglądu wpadla mi w oko. Ja mam 0 doświadczeń z dziewczynami, nawet nigdy nie byłem na randce ani się nie calowalem mimo 21 lat. Stuleja here

Prozę o pomoc!

#podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: zarzuć jakimś fajnym, wesołym żartem na rozluźnienie atmosfery np:

ja to bym wam zrobił aerobik dziewczyny hehehe wiecie, w domu w łóżku hehe

ale fajne spodenki takie obcisłe dupka opięta fajnie hehe

ja sobie stanę z tyłu żeby mieć dobry hehe przegląd sytuacji


ale się podnosi nogę w tym ćwiczeniu, żeby tylko któraś cichacza nie puściła hehehehe
@AnonimoweMirkoWyznania: takie zajęcia są dobre do zapoznawania różowych, ale dopiero wtedy kiedy nie jest to jedyna dostępna dla ciebie opcja. Inaczej wyjdzie jak w twoim przypadku:

- ciebie sparaliżuje strach i niepewność, więc nie skorzystasz
- różowe wyczują niepewnego creepy gościa i będzie #friendzone jeszcze zanim otworzysz usta

Dopóki nie zmienisz swojego nastawienia, to nie ma sensu.
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania jeżeli na pierwszych zajęciach umierałeś w środku to nie możesz nagle zrobić z siebie żigolaka. Miej wywalone, dobrze się baw na ćwiczeniach, czasami możesz sobie jaja robić - byle w ramach przyzwoitości.

Na pewno pojawi się jakaś interakcja z dziewczynami ale skoro już umarłeś to nie możesz umrzeć bardziej więc traktuj to na luzie. Nikt za Ciebie tego nie zrobi a Ty nie myśl ciągle o twfnogf bo Cię to sparaliżuje.
@AnonimoweMirkoWyznania #!$%@?, masz tyle możliwości, że głowa mała. Od banalnych typu: czy też rozpoczełas te zajecia w bieżacym semestrze, po pytania o technikę ćwiczeń, bardziej na cwaniaka - wytykasz błędy i pokazujesz jak według Ciebie to powinno wyglądać. Tylko się upewnij, że masz rację. Hej, młoda. Daj wodę bo dosłownie leci ze mnie. Nie bądź gołodupcem, rozmawiaj z nimi.
@AnonimoweMirkoWyznania: @piotr-wojcieszek:

Jak coś spieprzysz będzie pozamiatane koleszko


Nie polecam pisać takich rzeczy nieśmiałym osobom. Bardzo ważna rzecz to to, żeby przy zagadywaniu czuć się swobodnie. Tymczasem świadomość, że coś można spieprzyć odbiera wszelką swobodę rozmowy. OPie: nie nastawiaj się na osiąganie dużo, postaraj się pogadać z którąś tak jakby był to twój kolega.