Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po rocznym #zwiazki z wydawaloby sie "ta wlasciwa" dziewczyna, w chwili szczerosci po pijaku powiedziala mi ilu facetom przede mna #!$%@? kielbase. I tak to sie zakonczylo nasze pozycie. Dzis na mysl o niej chce mi sie rzygac. Szanujcie sie Mirki, nie po to tyle czeka sie na ta wlasciwa zeby potem wiazac sie z jakims szlaufem.

#gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 147
O #!$%@? co tu się dzieje, szlaufy wściekłe, #!$%@? agresywne xD Dam sobie rękę uciąć, że żadna z różowych atakujących opa sama święta nie jest.

Jakby to było powiedzmy 3-5 partnerów w wieku tych 25 lat to by nie było to nic niezwykłego, ale #!$%@? 20? #!$%@?ło już was kompletnie? Kobiety wypalone z możliwości utworzenia trwałej emocjonalnej więzi, zamiast tego idące na akord w zwierzęce ruchanie. A potem hurr durr facecetom tylko
OP: @Instynkt: nie jestem gruby ani niezadbany. Owszem brzydki jestem z twarzy, dlatego nigdy nie mialem powodzenia. Ale desperatem tez nie jestem i decyzja, ktora podjalem byla ostateczna mimo blagan i przeprosin. Uwazam sie za osobe wartosciowa i nie mam zamiaru byc 24, 47 czy 123.

@Jarod_SL: dokladnie, nikogo nie szkalowalem, wylalem tylko zale

@tixe_: potwierdzam, raczej nie material na meza. Musisz cos z tym zrobic jezeli chcesz
@AnonimoweMirkoWyznania Według mnie dobrze zrobiłeś. Co innego jest gdy laska jest z kimś w związku a co innego gdy co kilka miesięcy pieprzy się z kimś innym. Dla mnie taka dziewczyna jest niestabilna bo gdy będąc sama nie mogła znaleźć sobię kogoś nawet do tzw. "friend with benefits" tylko popuszczała szparę jakimś facetom to skąd mam wiedzieć czy nie zrobi tak samo w moim przypadku.
dark3: @Zwanek:

COOO?! Nie była dziewicą?! :o


@biurwa:

tak, na każdego frajera przypada jedna magiczna laska, która do 26 roku życia nic nie robi tylko siedzi w domu i


@ziemniaczana_krolewna:

o boże jakie to straszne, nie dość że laska przed tobą kogoś miała,

Wy tu piszecie o byciu dziewica / posiadaniu kogos na koncie, a OP pisze o lasce, ktora miala 15-20 kolesi xD

No troche to niepowazne.