Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po rocznym #zwiazki z wydawaloby sie "ta wlasciwa" dziewczyna, w chwili szczerosci po pijaku powiedziala mi ilu facetom przede mna #!$%@? kielbase. I tak to sie zakonczylo nasze pozycie. Dzis na mysl o niej chce mi sie rzygac. Szanujcie sie Mirki, nie po to tyle czeka sie na ta wlasciwa zeby potem wiazac sie z jakims szlaufem.

#gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 147
@Khaine Powiedz mi #!$%@?, dlaczego liczba partnerów w okolicy 5 jest normalna? Możesz mi podać wzór który zastosowałeś? Czy dałeś liczbę z dupy, bo oczywiście ty to taki oświecony NORMALY wykopek. Tak jak ktoś napisał, dla jednego 3, to może być dużo, a dla innego 20 nic nadzwyczajnego. Więc zachowaj swoje pseudomądrosci dla siebie.
Tak jak pisałem, dziewczyna nic złego nie zrobiła, oraz op zrywając z nią z powodu byłych, też nic
@grzsci: Mój wpis był odnośnie takich wypowiedzi:

o boże jakie to straszne, nie dość że laska przed tobą kogoś miała, to jeszcze lubi seks i miała go więcej niż ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ponadto wyżej wrzucano badania i ja osobiście badania te znam już od dawna.

http://kobieta.wp.pl/recepta-na-udane-malzenstwo-mala-liczba-partnerow-seksualnych-5982740951802497a

To 5 to była taka wartość od czapy oczywiście, bo tyle bym osobiście był w stanie jeszcze zaakceptować (ale
#!$%@?ło Was i to ostro :D 20 partnerów w wieku 26 lat dla kobiety to mało/norma? :D
Po pierwsze jesli powiedziala 20 to na bank zaniżyła.
Po drugie, wiem roznie bywa, chemia, emocje, spontan czasem sie tak zdarza, ale zeby doszło do stosunku albo #!$%@? gały to chyba wiekszosc sie zgodzi, ze trzeba, nie wiem, znac kogos chociaz troche zeby zaiskrzylo, zeby ta chemia powstala, to nie jest tak, ze widzisz kogos
@BornInSmokes: Dwóch na rok. Gdybym był kobietą i nie dążyłbym do szybkiego zamążpójścia i dzieciaków, pewnie miałbym podobny licznik. Wybierałbym zadbanych, fajnych chłopaków, nie wiązałbym się szczególnie, co jakiś czas zmieniał partnera, bo to normalne, że ludzie nudzą się, chcą więcej lub znajdują sobie poważniejsze relacje.
Większość z was by robiła podobnie, pewnie większość z was marzyła o tylu dziewczynach w trakcie swojego dwudziestokilkuletniego życia, mieliście tylko jeden problem:
facetowi trudniej
@NoMercyIncluded:

Ale te dziewczyny sa mi totalnie obojętne, nie zazdroszcze liczby i nie mam na tym punkcie kompleksów, nie mialem z tym problemów, ale to nie o mnie i to nie wazne. Po pierwsze jak pisałem, dziewczyna i tak pewnie zaniżyła, po drugie jaki to materiał teoretycznie na zwiazek? jesli znałby te liczby to by sie zastanowil i zadał sobie dwa pytania, a) czemu jesli to byly proby zwiazku przerobila tylu
@BornInSmokes: Miałbym problem, gdyby nieostrożnie dobierała sobie partnerów i nabawiła się jakiegoś weneryka, lub gdyby mnie traktowała jak bezpieczną, ułożoną opcję, z którą już tylko pod kołdrą i ze zgaszonym światłem, bo dość się wybawiła.

Widzę właśnie, że wszyscy zakładają, że jeśli ktoś ma wielu partnerów seksualnych, to automatycznie nie potrafi stworzyć trwałej relacji.
Uwaga uwaga, może po prostu nigdy nie próbował? Szok i niedowierzanie ( ͡° ͜ʖ ͡
Jak to dla facetów bajka skoro takich milionerów a do tego przystojnych jest bardzo mało


@Asterling: a to myslisz, ze kazda kobita czytajaca Greya to taka drobiniutka i urocza, acz niesmiala dziewoja? :P

) Facet musi soba cos reprezentowac zeby nabic sobie licznik. Licznik stanowi wiec pewien dowod spoleczny.


@AnonimoweMirkoWyznania: taaa...napisz jeszcze, ze im bardziej wartosciowy chlop, tym wiecej lasek przelecial...( ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Asterling: nie tyle jej postac, co jego, ktory sie nia interesuje :P
ona niby taka szara mycha jest, ale z tego, co kojarze, to ona byla atrakcyjna, tyle,ze niepewna siebie.
Ale to starczy, zeby i tak sie baby z nia identyfikowaly :P

Jasne, ze raczej malo ktory facet bedzie sie identyfikowal z bogatym przystojniakiem, ale jak widac nawet po dzisiejszych goracych, wielu marzy o niedoswiadczonej dziewicy, ktora zrobi z nim wszystko