Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po rocznym #zwiazki z wydawaloby sie "ta wlasciwa" dziewczyna, w chwili szczerosci po pijaku powiedziala mi ilu facetom przede mna #!$%@? kielbase. I tak to sie zakonczylo nasze pozycie. Dzis na mysl o niej chce mi sie rzygac. Szanujcie sie Mirki, nie po to tyle czeka sie na ta wlasciwa zeby potem wiazac sie z jakims szlaufem.

#gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 147
dark3: @agaja:

.napisz jeszcze, ze im bardziej wartosciowy chlop, tym wiecej lasek przelecial...

Niekoniecznie. Implikacja dziala tylko w jedna strone i ja mowilem, ze wg lasek zachodzi strona odwrotna. Jak ktos mial wiele kobiet, to to sugeruje, ze musi miec spora wartosc.

W druga strone to tak nie dziala, bo jest duzo samcow beta, ktorzy sa bardzo wartosciowi, przydatni spoleczenstwu i byc moze stanowia swietnych kandydatow na dlugotrwalych partnerow, a
W sumie to troche jak Bruce Wayne/Batman, tylko ze Grey nie wykorzystuje tego co ma do ratowania przesiaknietego zbrodnia miasta, tylko do ruchania losowych lasek duzo ponizej jego ligi


@AnonimoweMirkoWyznania: To właśnie pokazuje prymitywność tego fanficu do zmierzchu bo Bruce Wayne poświęcał oprócz pieniędzy własne zdrowie tylko po to żeby uchronić innych od tragedii jaka go spotkała a taki Krystian Grey wykorzystywał to do folgowania swym prymitywnym potrzebom.
@Esubane: co tylko potwierdza, że to co tolerujemy, jest proporcjonalne do tego, co sami robimy/robiliśmy :D wszystko jest względne. jak mówiłam święci ze świętymi, a reszta dobrze się bawi ;)